Podobne oferty pracy

Pracownik Produkcyjny

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.

Goleniów lub Łozienica (Goleniowski Park Przemysłowy)

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:

Miejsce pracy: Goleniów lub Łozienica (Goleniowski Park Przemysłowy)
Zakres obowiązków:
  • Zapewnienie ustalonej wielkości produkcji
  • Dbałość o wysoką jakość wyrobów
  • Realizacja powierzonych zadań
  • Praca zmianowa
Wymagania:
  • Wysoko rozwinięte zdolności manualne
  • Wysoka kultura osobista
  • Przygotowanie do pracy zmianowej
  • Chęć podjęcia dłuższej współpracy
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • Aktualna książeczka zdrowia
Oferujemy:
  • Pracę w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w stabilnej firmie o kapitale zagranicznym
  • Odzież roboczą
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. | Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268

Poznaj

HR znaczy dla nas Human Relations.

Tworzymy trwałe relacje, spełniając marzenia o idealnym partnerstwie ludzi i firm. Nie interesuje nas pośrednictwo, tylko partnerstwo. Opieramy się na zrozumieniu, zaufaniu i szacunku. A tam, gdzie branża widzi zasoby, my widzimy ludzi.

Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny

Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl