Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

dziś

Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja

wielkopolskie, Tarnowo Podgórne

dziś

wielkopolskie, Poznań

dziś

wielkopolskie

dziś

wielkopolskie, Niepruszewo

dziś

wielkopolskie, Jasin/Swarzędz

Pracownik Produkcyjny- Ogłoszenie archiwalne

Praca MARTOM GRANOPS, MATUSZCZAK SP. J. / Praca fizyczna / Przemysł / Produkcja / wielkopolskie / Kostrzyn Wielkopolski, Skałowo

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 236604, z dnia 2012-09-11

MARTOM GRANOPS, MATUSZCZAK SP. J.

Lider w swojej branży. Producent stolarki otworowej PCV

Pracownik Produkcyjny

Miejsce pracy: wielkopolskie / Kostrzyn Wielkopolski, Skałowo

Opis stanowiska

  • obsługa narzędzi i urządzeń ręcznych na stanowiskach linii produkcyjnej okien z PCV
  • obsługa linii produkcyjnej oraz maszyn sterowanych komputerowo
  • wkręcanie wzmocnień i montaż okuć
  • umiejscawianie pakietów szybowych w skrzydłach okien i ram.

Wymagania

  • ogólnie rozumiane zdolności manualne
  • umiejętności pracy w grupie
  • sumienność
  • dyspozycyjność
  • doświadczenie w pracy na pokrewnej produkcji mile widziane

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • praca w systemie bez zmianowym
  • przyuczenie do zawodu w branży stolarki okiennej
  • możliwość zakwaterowania