Najnowsze oferty pracy

  • Lider Gościnności

    McDonald's Polska Sp. z o.o.   Kórnik    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    13 dni
    Na czym polega funkcja Lidera Gościnności? Pełnisz funkcję ,,Gospodarza Sali’ - rozmawiasz z gośćmi i dbasz o świetną atmosferę w restauracji. Pomagasz klientom w składaniu zamówień. Kierujesz przepływem gości tak, by każdy poczuł się zaopiekowany. Obserwujesz sytuację - jesteś...
  • Pracownik restauracji

    Burneika Burger   Warszawa, ul. Kopijników 42    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie  pełny etat / część etatu   30,00 zł brutto/godz.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    12 dni
    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: bezpośredni kontakt z klientem; sprzedaż/przygotowywanie produktów dostępnych w restauracji; obsługa kasy fiskalnej; realizacja targetów sprzedaży; obsługa grilla, prace kuchenne;
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy Pracownik Restauracji FastFood Niemcy
Pracownik restauracji McDonald´s

Autobahn Tank & Rast Betriebsgesellschaft mbH
Niemcy
praca stacjonarna
2455 dni temu

w naszejrestauracji przy autostradzie w Steigerwald / Niemcy zatrudniony w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy

Oferujemy
  • Zakres obowiązków z odpowiedzialnością
  • Znakomite możliwości rozwoju kariery
  • Kierowanie zespołem wielokulturowym
  • Pewne stanowisko pracy
  • Wynagrodzenie według taryfy i atrakcyjne dodatki
  • Rekompensata kosztów podróży
wymagania
  • Talent do goszczenia gości
  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • Zdolność do zachwytu
  • Uciecha z odpowiedzialności
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Talent organizacyjny

Potrzebujemy twoich sił: Szukasz z apetytem za karierą i z dużą porcją umiejętności do pracy w zespole interesujące wezwanie w branży gastronomicznej? Wtedy szukamy właśnie ciebie. Więcej informacji oraz możliwość do złożenia aplikacji: www.mcdonalds.de/jobs lub tank.rast.de/karriere/stellenboerse/