Pracownik Serwisu Technicznego

LUX MED Sp. z o.o.

Kraków

10 dni temu


Pracownik Serwisu Technicznego

Kraków

Zakres obowiązków:
 • Zapewnienie obsługi technicznej placówek Grupy LUX MED w podległym regionie - woj. małopolskie, świętokrzyskie;
 • Usuwanie drobnych usterek i bieżących awarii, wykonywanie podstawowych prac naprawczych: ślusarskich, hydraulicznych, montażowych;
 • Inne prace zlecone.
Oczekiwania:
 • Wykształcenie min. zawodowe - preferowane średnie techniczne;
 • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
 • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (rysunki, schematy, instrukcje);
 • Zdolności manualne potrzebne do wykonania różnych napraw, tzw. "złota rączka";
 • Mile widziane uprawnienia SEP do 1kV;
 • Prawo jazdy kat. B;
 • Sumienność, dokładność i odpowiedzialność przy wykonywaniu powierzonych zadań;
 • Zaangażowanie i samodzielność w działaniu;
 • Kultura osobista.
Oferujemy:
 • Pracę w renomowanej firmie z branży usług medycznych, będącej liderem w Polsce;
 • Zatrudnienie na pełen wymiar etatu w oparciu o umowę o pracę;
 • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, komputer, samochód, zestaw niezbędnych narzędzi;
 • Pakiet pozapłacowy: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe - na preferencyjnych warunkach.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z dołączoną klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

 

 APLIKUJ TERAZ 


Administratorem danych osobowych jest LUX MED sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Postępu 21C. Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Uprzejmie informujemy, że: w procesie rekrutacji LUX MED sp. z o.o. postępuje zgodnie z przepisami prawa określonymi art. 22.1, par. 1. w Kodeksie pracy i prosi wyłącznie o przekazywanie danych osobowych określonych w przepisach prawnych, czyli: 1) imię (imiona) i nazwisko; 2) imiona rodziców; 3) datę urodzenia; 4) miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); 5) wykształcenie; 6) przebieg dotychczasowego zatrudnienia. Każdy ma prawo dostępu do treści swoich danych, a w szczególności do ich poprawiania oraz usunięcia.

Zobacz nasz profil pracodawcyPoznaj

LUX MED Sp. z o.o.

LUX MED - lider i ekspert godny zaufania

Profesjonalnie i z zaangażowaniem dbamy o zdrowie Pacjentów, rozwijamy naszą działalność już od 20 lat. Dziś jesteśmy liderem i ekspertem na rynku prywatnych usług medycznych. Opieką obejmujemy zarówno Pacjentów indywidualnych jak i korporacyjnych oraz ich rodziny. Działalność ambulatoryjną prowadzimy pod dwiema wiodącymi i dopełniającymi się markami - LUX MED oraz Medycyna Rodzinna.

Tworzymy imponującą sieć, która liczy już ponad 1600 nowocześnie wyposażonych placówek w całej Polsce, w których diagnozujemy, badamy i leczymy ponad 1 200 000 Pacjentów. Mamy już 114 placówek własnych i przyzakładowych, 1500 placówek współpracujących oraz jedną z największych w Polsce prywatnych baz diagnostyki. W 2010 r. uruchomiliśmy szpital w Warszawie. Pracuje dla nas ponad 9500 osób, w tym blisko 4100 lekarzy różnych specjalności.
Zaufanie, satysfakcja i zdrowie Pacjentów to wartości, na które stawiamy. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wciąż doskonalimy nasze standardy i wprowadzamy nowatorskie rozwiązania, by zapewnić niezmiennie wysoką jakość usług, łatwy i szybki dostęp do lekarzy, wizyt oraz badań.

Poznaj stanowisko: Technik Utrzymania Obiektu

Technik utrzymania obiektu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za sprawowanie technicznego nadzoru nad szeregiem maszyn i urządzeń znajdujących się w obiektach o użytkowym charakterze – przedsiębiorstwach, gmachach użyteczności publicznej, etc. Do zadań technika należy bieżące monitorowanie stanu technicznego urządzeń technicznych i elementów wyposażenia obiektu, przeprowadzanie regularnych napraw i ...
Technik Utrzymania Obiektu Praca Technik Utrzymania Obiektu

Podobne oferty

Rekrutują z Praca.pl