Pracownik Stacji Paliw
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Pracownik Stacji Paliw

Poznaj pracodawcę

Frydrychowo
87-410 Kowalewo Pomorskie
woj. kujawsko-pomorskie

Poznaj stanowisko:
Specjalista ds. Obsługi Klienta

Specjalista ds. Obsługi Klienta to osoba odpowiedzialna za zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta w wybranej dziedzinie, np.: księgowości, usługach It, prawie lub w finansach. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów, prezentowanie produktów i usług firmy, udzielanie informacji i rozwiązywanie problemów, analiza potrzeb i oczekiwań ...

czytaj więcej: Specjalista ds. Obsługi Klienta

Praca Specjalista ds. Obsługi Klienta

Podobne oferty pracy

Pracownik biurowy z j.niemieckim

Pracownik Stacji Paliw - Ogłoszenie archiwalne

Praca Hurtownia Olejów i Paliw OLKOP Gabriel Kropkowski / Sprzedaż / Obsługa klienta / Zalesie Barcińskie

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Pracownik Biura Obsługi Klienta T-Mobile Media System sp. z o.o. kujawsko-pomorskie

Pracownik biurowy z j. niemieckim Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. kujawsko-pomorskie

Pracownik biurowy z językiem niemieckim Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. kujawsko-pomorskie

Pracownik do wykładania towaru MS Services Sp. z o.o. kujawsko-pomorskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Firma Olkop działa na rynku paliwowym od ponad 20 lat. Głównym przedmiotem działalności firmy jest sprzedaż hurtowa i detaliczna paliw płynnych. Naszymi partnerami są między innymi takie firmy jak Lotos Paliwa Sp. z o.o., PKN Orlen. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Zalesie Barcińskie

Zadania:
  • obsługa Klientów
  • zapewnienie wysokiego poziomu jakości świadczonych usług przez stację
  • aktywna sprzedaż towarów
  • dbałość o estetykę, porządek i higienę na terenie stacji
Wymagania:
  • chęć do pracy
  • dyspozycyjność
  • uczciwość i odpowiedzialność
  • pozytywne nastawienie do wykonywanych zadań
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • umiejętność obsługi kasy fiskalnej
  • wykształcenie minimum średnie
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • pracę w stabilnej firmie
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)
 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  wyślij na e-mail  ustaw powiadomienia  RSS

PRACA W BRANŻY

Praca  |  Regulamin  |  Polityka prywatności  |  Pomoc  |  Kontakt  |  O nas  |  Reklama  |  Szukasz pracownika?  |  Partnerzy  |  Centrum prasowe  |  RSS  |  Widget z ofertami pracy

Copyright © 2003 - 2014 Praca.pl Sp. z o.o. Numer wydania: 16275 / 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach Praca.pl jest zabronione.