Najnowsze oferty pracy

  • Pracownik sezonowy

    Mählmann Gemüsebau GmbH & Co. KG   Niemcy, Capplen (Niemcy)
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / o pracę tymczasową  pełny etat  aplikuj bez CV
    3 godz.
    Praca sezonowa - sadzenie, zbiór warzyw od kwietnia 2024 Wymiar pracy: sezonowa umowa o pracę. Opis stanowiska: praca odbywa się w systemie akordu grupowego, indywidualnego (zbiór warzyw) oraz na godziny (12,41€/godz.netto - inne prace)
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Holandia Pracownik Sezonowy Holandia
Pracownik szklarni z pomidorami

Beetsma Sp. z o.o.
Holandia, Cała Holandia
praca stacjonarna
2513 dni temu
Beetsma jest firmą należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk. Jesteśmy Zespołem Specjalistów, który od ponad 10 lat świadczy usługi krajowego i międzynarodowego pośrednictwa pracy. Od początku działalności staramy się realizować wizję marki Przyjaznej i takiej, która jest Blisko swoich pracowników. Oprócz budowania relacji biznesowych, nieustannie powiększamy wokół siebie społeczność, do której zapraszamy także Ciebie. Wiemy, że to Ludzie są największą wartością tej firmy. Wierzymy w nich i ich kompetencje. Cenimy ich pracę i zaangażowanie. To dzięki nim nieustannie się Rozwijamy. Nasza Firma to przede wszystkim ludzie. Bez nich, cele, które zdobywamy każdego dnia, nie byłyby osiągalne.

Beetsma - Twoje miejsce pracy.

Firma Beetsma Sp. z o.o. (nr rej. 5169) jest spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk, jednego z liderów na rynku pośrednictwa pracy w Holandii. Zajmujemy się pośrednictwem pracy stałej i tymczasowej w Polsce i za granicą. Współpracujemy z firmami produkcyjnymi na terenie całego kraju. Rekrutujemy i pomagamy w zatrudnieniu pracowników różnego szczebla.

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób do pracy na stanowisku Pracownika szklarni z pomidorami w Holandii.

Miejsce pracy: Holandia / Cała Holandia

Zadania:
- ścinanie pomidorów,
- sortowanie i pakowanie,
- utrzymywanie porządku na terenie szklarni,

Wymagania:
- podstawowa znajomość j. angielskiego (mile widziane),
- doświadczenie w pracy w szklarni (mile widziane),
- gotowość do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu,
- motywacja i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

Oferujemy:
- kompleksową pomoc w organizacji wyjazdu,
- opiekę polskojęzycznego koordynatora na miejscu,
- możliwość nawiązania długotrwałej współpracy,
- możliwość rozwoju zawodowego,