Pracownik w dziale księgowości

AUDIT Doradztwo Personalne

Gorzów Wielkopolski

12 dni temu

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Gorzowie Wielkopolskim, poszukujemy kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kontrola formalna, rachunkowa i merytoryczna dokumentów
  • Dbanie o właściwy obieg dokumentów
  • Dekretacja dokumentów
  • Wprowadzanie dokumentów do systemu finansowo-księgowego
  • Bieżąca weryfikacja prawidłowości zapisów księgowych
  • Okresowe uzgadnianie obrotów i sald kont księgowych
  • Przygotowywanie rejestrów VAT
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych ZUS oraz raportów do GUS
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • Kontakt z urzędami i kontrahentami
  • Monitorowanie zmian w przepisach podatkowych

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum średnie ekonomiczne
  • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego
  • Minimum rok doświadczenia w księgowości lub finansach
  • Wiedza z zakresu zobowiązań
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dokładność
  • Sumienność

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Księgowości

Specjalista do spraw księgowości jest osobą zaangażowaną w prowadzenie księgowości firmy lub instytucji. Osoba zatrudniona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za bieżące ewidencjonowanie operacji księgowych, kontroluje prowadzone przez firmę operacje finansowe pod kątem ich poprawnego księgowania. Specjalista ds. księgowości jest jednym z członków zespołu, powołanego do organizowania księgowości instytucji lub firmy, ze swoich ...
Specjalista ds. Księgowości Praca Specjalista ds. Księgowości