Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Windykacji

    GRUPA PZU   Wrocław    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / na zastępstwo  pełny etat
    7 dni
    Obsługa procesów windykacyjnych; Prowadzenie telefonicznej obsługi podmiotów mających wpływ na procesy windykacyjne; Weryfikacja dokumentacji potwierdzającej zasadność procesów windykacyjnych; Przygotowanie korespondencji - obsługa korespondencji przychodzącej;
Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik Windykacji telefonicznej

LeasingTeam Group
Łódź
praca stacjonarna
2789 dni temu
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając oby stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: 007697
Zakres obowiązków:

• Prowadzenie negocjacji telefonicznych, korespondencji oraz harmonogramu spłat dla zadłużonych klientów
• Wyjaśnianie ewentualnych niezgodności w rozrachunkach z klientami
• Przestrzeganie obowiązujących procedur i procesów
• Doskonalenie umiejętności techniki obsługi aplikacj

Oczekiwania:

• Dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office
• Wykształcenie min. Średnie
• Umiejętności pracy w stresie, pod presją czasu oraz z trudnym klientem
• Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
• Komunikatywność
• Orientacja na wynik

Oferta:

• Stabilną pracę w renomowanej Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe od 13 zł brutto
• Umowa o pracę po okresie próbnym
• Miłą i przyjazną atmosferę w pracy
• Zdobycie interesującego doświadczenia
• Możliwość rozwoju zawodowego

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.