Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Windykacji

    GRUPA PZU   Wrocław    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / na zastępstwo  pełny etat
    9 dni
    Obsługa procesów windykacyjnych; Prowadzenie telefonicznej obsługi podmiotów mających wpływ na procesy windykacyjne; Weryfikacja dokumentacji potwierdzającej zasadność procesów windykacyjnych; Przygotowanie korespondencji - obsługa korespondencji przychodzącej;
Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik Windykacji

OCHRONA JUWENTUS
Warszawa, Warszawa /Ursynów
praca stacjonarna
2836 dni temu

Ochrona Juwentus - jedna z największych firm z branży ochrony i bezpieczeństwa, w związku z intensywnym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa /Ursynów

Zakres obowiązków:
  • prowadzenie telefonicznych i pisemnych negocjacji z dłużnikami w celu windykacji należności
  • kontrola poziomu zadłużenia klientów
  • sporządzanie pism i monitoring płatności
  • tworzenie raportów z prowadzonych działań windykacyjnych
Wymagania:
  • roczne doświadczenie w kontakcie z klientem
  • podstawowa znajomość branży windykacyjnej oraz wybranych zagadnień prawnych
  • umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office
  • komunikatywność i dobra organizacja pracy
  • odpowiedzialność, zaangażowanie

Mile widziane osoby posiadające predyspozycje do wykonywania w/w zawodu.

Oferujemy:
  • umowę o pracę oraz stabilne zatrudnienie
  • szkolenia produktowe
  • możliwość rozwoju zawodowego
Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)". Informujemy, że dokumenty bez powyższej klauzuli nie zostaną uwzględnione w procesie rekrutacji. Na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że dane osobowe kandydatów do pracy w „Ochrona Juwentus” sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa 02-826, ul. Poloneza 91, uzyskane w procesie rekrutacji lub przesłane poza tym procesem, będą przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania. Nadesłane dokumenty nie będą zwracane. W celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji wymagane jest podanie danych osobowych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.