Pracownik zajmujący się naprawą sprzętu elektronicznego | oferta za szkoleniem

Fenix Poland

Łódź

778 dni temu

Ogłoszenie numer: 960095, z dnia 2016-02-01

Fenix Poland Sp. z o.o. została założona w roku 2012 jako Agencja Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa Personalnego. Wystarczyło zaledwie kilka miesięcy, aby zdobyć zaufanie Klientów i Pracowników Tymczasowych i dzięki temu rozwinąć się w wielu rejonach Polski.

Fenix Poland Sp. z o.o. tworzą ludzie, posiadający wieloletnie, międzynarodowe doświadczenia zawodowe oraz wypracowane i sprawdzone metody obsługi Klientów na najwyższym poziomie. Na co dzień współpracujemy z sukcesem z największymi firmami produkcyjnymi oraz logistycznymi.

Aktualnie dla Naszego klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik zajmujący się naprawą sprzętu elektronicznego
oferta za szkoleniem

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

 

Wymagania

  • Zainteresowania tematyką napraw sprzętu elektronicznego
  • Znajomość podstaw elektroniki bądź gotowość do nauki
  • Umiejętność lutowania
  • Umiejętność analizy podstawowych układów elektronicznych lub gotowość do nauki

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz dodatkowe premie
  • Stabilne zatrudnienie 
  • Dla osób nie posiadających wszystkich odpowiednich kwalifikacji zapewniamy szkolenie. Szkolenie obejmuję 152 godziny nauki, podczas szkolenia kandydaci otrzymują wynagrodzenie. Po szkoleniu gwarancja zatrudnienia.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj stanowisko: Serwisant

Serwisant jest pracownikiem odpowiedzialnym za poprawne funkcjonowanie sprzętu i urządzeń, wykorzystywanych na terenie przedsiębiorstwa lub firmy. Osoba obsadzona na tym stanowisku monitoruje bieżący stan techniczny maszyn i urządzeń, przechowuje jego dokumentację techniczną i wykonuje ewentualne prace naprawcze, jeśli sprzęt takiej naprawy wymaga. Serwisant to osoba czynnie zaangażowana w organizowanie technicznych warunków dla ...
Serwisant Praca Serwisant

Rekrutują z Praca.pl