Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

2016-08-26

Administracja biurowa, Turystyka / Hotelarstwo

mazowieckie, Warszawa

2016-08-25

2016-08-16

wczoraj

Gastronomia / Catering, Praca fizyczna

2016-08-19

mazowieckie, Jadwisin k/Serocka

Pracownik- Ogłoszenie archiwalne

Praca ON HR Consultants / Turystyka / Hotelarstwo / mazowieckie

Dynamicznie rozwijająca się rezydencja usytuowana nad Zatoką Pomorską pilnie poszukuje Pracowników do: recepcji, administracji, sprzedaży, housekeepingu, działu technicznego, kuchni, gastronomii oraz SPA
Pracownik

Miejsce pracy: mazowieckie

Zadania:
  • Profesjonalne wykonywanie powierzanych obowiązków.
Wymagania:
  • Doświadczenie w branży hotelarskiej,
  • Umiejętność pracy zespołowej,
  • Komunikatywna znajomość języka znajomości języka angielskiego/niemieckiego,
  • Cierpliwość, punktualność,
  • Kultura osobista.
Oferujemy:
  • Rozwój zawodowy,
  • Pracy w młodym zespole,
  • Umowę o pracę,
  • Bogaty pakiet socjalny.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)