Praktykant/ka

Hays Poland

Gdańsk

792 dni temu

Praktykant/ka
Gdańsk
Praktykant/ka
Gdańsk
Nr Ref.: 1054583

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.


HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej na świecie firmy zajmującej się rekrutacją specjalistyczną. Grupa Hays posiada 245 biur w 33 krajach, w których łącznie pracuje ponad 7800 specjalistów. Polski oddział firmy istnieje od 2002 r. i systematycznie powiększa swój udział w rynku. W Polsce biura HAYS zlokalizowane są w Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Gdyni, Łodzi, Poznaniu oraz Szczecinie.

Obecnie do naszego oddziału w Gdańsku poszukujemy osoby na stanowisko:

Praktykant/Praktykantka

Praktykant/ka będzie odpowiedzialny za wsparcie Konsultantów HAYS w realizacji procesów rekrutacyjnych w obszarze SSC/BPO. Ponadto, Praktykant będzie miał szansę zdobyć cenne doświadczenie w obszarze: aktywnego pozyskiwania kandydatów, formułowania i publikowanie ogłoszeń w mediach oraz bezpośrednich rozmów rekrutacyjnych z kandydatami.

Czekamy na osoby zainteresowane rozwojem w obszarze rekrutacji, z wysoko rozwiniętymi umiejętnościami organizacyjnymi i odpowiedzialnych za powierzone zadania. Idealna osoba na to stanowisko posiada swobodę w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji oraz zna język angielski w stopniu bardzo dobrym.

Co oferujemy? Zdobycie doświadczenia zawodowego w renomowanej i międzynarodowej organizacji, możliwość poznania procesów z obszaru rekrutacji i najnowszych technik aktywnego pozyskiwania kandydatów. Zapewniamy miłą atmosferę pracy w gronie młodego i dynamicznego zespołu specjalistów.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV. 


Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


Poznaj stanowisko: Praktykant

Praktykant – osoba, która ukończyła co najmniej gimnazjum i w dniu rozpoczęcia praktyki nie skończyła jeszcze 30 lat. Praktykantem może więc być absolwent liceum i aktualny student. Praktykant ma okazję wykorzystać swoją wiedzę wyniesioną ze szkoły w praktyce i nauczyć się czegoś nowego. W większości firm praktykanci początkowo pomagają w codziennych zajęciach innym pracownikom , a następnie są traktowani na równi z ...
Praktykant Praca Praktykant

Podobne oferty

Rekrutują z Praca.pl