Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

wczoraj

Human Resources / Kadry, Praktyki / Staż

mazowieckie, Warszawa

2016-07-26

Inżynieria / Projektowanie, Praktyki / Staż

mazowieckie, Zielonka k. Warszawy

2016-07-26

Praktykant w Dziale Księgowości- Ogłoszenie archiwalne

Praca Tally Weijl (Polska) Sp. z o.o. / Administracja biurowa / Księgowość / Audyt / Podatki / Praktyki / Staż / mazowieckie / Warszawa

TALLY WEiJL to jedna z najodważniejszych marek na międzynarodowym rynku mody. Ta rodzinna firma, założona w 1984 roku, przeszła długą drogę, aby z małej, garażowej pracowni przeistoczyć się w stale rozwijającą się spółkę posiadającą blisko 800 sklepów w 39 krajach na całym świecie. Obecnie studio projektowe TALLY WEiJL mieści się w samym centrum Paryża, a siedziba główna w Bazylei (Szwajcaria), co wpływa na wyjątkową, międzynarodową atmosferę marki.

W chwili obecnej do naszego Działu Księgowego poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Praktykant w Dziale Księgowości

z językiem francuskim

Miejsce pracy: Warszawa

Twoje Zadania:
  • księgowanie i kontrolowanie dziennej sprzedaży, wyciągów bankowych oraz faktur kosztowych
  • kontrola i uzgadnianie spływu gotówki
  • pomoc w procesie zamknięcia miesiąca
  • uczestnictwo w pracach całego zespołu księgowego
Twój Profil:
  • student studiów wyższych o kierunku zarządzanie, ekonomia, filologia, finanse i rachunkowość lub podobne
  • znajomość obsługi MS Office (w szczególności Excel)
  • komunikatywna znajomość języka francuskiego
  • znajomość języka angielskiego będzie atutem
  • umiejętność samodzielnej pracy
Oferujemy:
  • bezpłatne praktyki na okres od 1 do 3 miesięcy, dla najlepszych Kandydatów możliwość podjęcia płatnego stażu
  • elastyczny czas pracy dostosowany do planu zajęć na uczelni
  • potwierdzenie odbycia praktyk studenckich oraz referencje po zakończeniu współpracy
  • dużą odpowiedzialność i możliwość pracy w ambitnym zespole w dynamicznej firmie
  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji
  • prestiżową i dogodną lokalizację w samym centrum Warszawy