Prawnik – Specjalista ds. prawa zobowiązań i własności intelektualnej

Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych sp.p.

Kraków

10 dni temu

Ogłoszenie numer: 1916686, z dnia 2018-02-14

Kancelaria obsługuje Klientów prowadzących działalność gospodarczą w Polsce i za granicą. Naszymi Klientami są przedsiębiorcy funkcjonujący w różnych formach prawnych, w tym w strukturach międzynarodowych, prowadzący działalność m.in. w sektorze IT, na rynku nieruchomości, budowlanym, finansowym i inwestycyjnym. Doradzamy przy projektach i umowach o zasięgu międzynarodowym.

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

Twoje zadania:

  • praca w zespole Kancelarii pod kierunkiem doświadczonego radcy prawnego,
  • analiza i redakcja umów handlowych, w szczególności w obrocie międzynarodowym, zwłaszcza dla sektora IT,
  • bieżąca obsługa podmiotów gospodarczych w zakresie prowadzonych spraw,
  • prowadzenie korespondencji z międzynarodowymi Klientami Kancelarii w języku angielskim,
  • reprezentacja przed sądami i organami.

Wymagania

Czego oczekujemy od Kandydata:

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (mile widziany certyfikat językowy lub kurs szkoły prawa amerykańskiego),
  • dobrej znajomości prawa cywilnego, gospodarczego i handlowego oraz prawa własności intelektualnej,
  • przynajmniej półrocznego doświadczenia w pracy w kancelarii lub wewnętrznym dziale prawnym, w sprawach z zakresu prawa zobowiązań i prawa własności intelektualnej,
  • odpowiedzialności za powierzane zadania oraz umiejętności efektywnej organizacji pracy,
  • pasji do poszerzania swoich kompetencji zawodowych.

Oferujemy

Co oferujemy:

  • pracę w młodym, interdyscyplinarnym zespole kilkunastu prawników z rozległym doświadczeniem,
  • kulturę pracy promującą dzielenie się wiedzą oraz umożliwiającą szybki rozwój zawodowy,
  • udział w interesujących, międzynarodowych projektach, pozwalających na doskonalenie posiadanych kompetencji językowych,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w sprawach na styku systemu prawa kontynentalnego i anglosaskiego,
  • wynagrodzenie odpowiadające posiadanemu doświadczeniu zawodowemu i zaangażowaniu, uzupełnione o element motywacyjny.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Prawnik

Prawnik – osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze w Polsce i uzyskała tytuł magistra lub ukończyła stosowne zagraniczne studia uznawane w Polsce. Do głównych obowiązków prawnika należy: Obsługa prawna postępowań, sporządzanie, opiniowanie i analiza kontraktów, uczestnictwo w negocjacjach,Przygotowywanie pism procesowych, korespondencji prawnej, bieżące doradztwo prawne, przygotowywanie ...
Prawnik Praca Prawnik

Rekrutują z Praca.pl