Zobacz więcej ofert pracy

Presales Consultant

Klient portalu Praca.pl
Warszawa
praca stacjonarna
2426 dni temu

Ogłoszenie numer: 1725088, z dnia 2017-08-07

Międzynarodowa firma świadczącej zaawansowane usługi dla czołowych polskich i zagranicznych przedsiębiorstw, poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: BD/1/2017

Opis stanowiska

  • Umawianie spotkań z osobami decyzyjnymi (segment dużych przedsiębiorstw)
  • Identyfikacja potencjału Klienta
  • Budowanie i podtrzymywanie trwałych relacji biznesowych z kluczowymi klientami firmy
  • Praca z CRM

Wymagania

  • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu i utrzymaniu kontaktu
  • Kreatywność oraz umiejętność poszukiwania i analizowania informacji
  • Wysoki poziom kultury osobistej
  • Samodzielność, inicjatywa w kontakcie z klientami oraz wytrwałość w dążeniu do realizacji celu
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy
  • Znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system motywacyjny
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku
  • Pracę w miłej atmosferze i dynamicznym zespole