Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań Kierownik Produkcji Filmowej i Telewizyjnej Poznań
Producent nadzorujący cykli programów naukowych

Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe
Poznań
praca stacjonarna
3299 dni temu

Ogłoszenie numer: 657101, z dnia 2015-04-08

Szukasz pracy w jednostce naukowo-badawczej, będącej wieloletnim liderem w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych, nowoczesnej infrastruktury informatycznej oraz usług sieciowych? Interesuje Cię praca w instytucji o solidnej marce i ugruntowanej pozycji, chciałbyś pracować w młodym i dynamicznym zespole, w godzinach dostosowanych do Twoich potrzeb? Marzysz o współpracy z międzynarodowymi grupami badawczymi w ramach projektów europejskich, szukasz możliwości rozwoju i kontaktu z nowoczesnymi technologiami?

Dobrze trafiłeś! W Poznańskim Centrum Superkomputerowo-Sieciowym szukamy kogoś takiego jak Ty!

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: #PCSS/2015/442

Opis stanowiska

Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe, koordynator ogólnopolskiej Platformy Naukowej Interaktywnej Telewizji w sieci PIONIER PlatonTV, poszukuje kandydata na stanowisko Producent nadzorujący cykli programów naukowych do pracy w ośrodku PlatonTV w Poznaniu.

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za koordynowanie produkcji cykli programów naukowych, realizowanych przez 21 ośrodków partnerskich w ramach PlatonTV w całej Polsce. Produkcja obejmie kilka cykli różnorodnych pod względem tematyki i formy.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie doradzać w przygotowaniu poszczególnych odcinków danego programu (tematyka, dobór bohaterów, ekspertów itp.), koordynować harmonogram ich realizacji oraz nadzorować zgodność z opracowanymi przy jej współudziale formatami programów. Ponadto wspierać będzie doradczo kierowników produkcji poszczególnych odcinków oraz uczestniczyć w kolaudacji odcinków.

Wymagania

  • doświadczenie w produkcji programów telewizyjnych,
  • doświadczenie w kreowaniu formatów telewizyjnych oraz tworzeniu scenariuszy,
  • doświadczenie w realizacji zdjęć i montażu programów telewizyjnych,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność zarządzania zespołem,
  • komunikatywność,
  • kreatywność w poszukiwaniu nowych tematów programów.

Oferujemy

  • zatrudnienie w wymiarze 1/2 etatu,
  • pracę w instytucji o solidnej marce i ugruntowanej pozycji,
  • pracę w dobrej atmosferze w młodym i dynamicznym zespole,
  • elastyczne godziny pracy,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę o dzieło.