Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator / Koordynatorka Rozwoju Marek

    Lotte Wedel Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    POZNAJ WYJĄTKOWE SKŁADNIKI SWOJEJ PRZYSZŁEJ PRACY. To będą Twoje zadania: współpraca z agencjami reklamowymi w zakresie kreacji i produkcji materiałów POS; rekomendowanie planów i wdrażanie optymalnych narzędzi rozwoju dla poszczególnych marek; monitorowanie wyników osiąganych przez...
Zobacz więcej ofert pracy

Product/Brand Manager

Brodr. Jorgensen SA
lubuskie, Zielona Góra / obszar całej Polski
praca stacjonarna
3306 dni temu

Ogłoszenie numer: 670082, z dnia 2015-04-07

Firma Brodr. Jorgensen S.A. w Zielonej Górze, dystrybutor kosmetyków poszukuje osób do działu marketingu na stanowiska:

Miejsce pracy: lubuskie, Zielona Góra / obszar całej Polski

Opis stanowiska

  • Pracownicy na tych stanowiskach odpowiedzialni będą za zarządzanie linią produktów oraz marką produktową

Wymagania

  • Najchętniej wykształcenie wyższe
  • Umiejętności organizacyjne, komunikacyjne i analityczne
  • Znakomita znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość zagadnień E-marketingu
  • Wysoki poziom znajomości Excela oraz innych aplikacji komputerowych
  • Mile widziane udokumentowane doświadczenie w biznesie FMCG

Oferujemy

  • stabilną pracę w renomowanej, prężnie rozwijającej się firmie

  • możliwość podnoszenia własnych kwalifikacji

  • pracę w młodym, pełnym zapału i dynamicznym zespole

  • atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od efektów pracy