Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Product Group Manager Warszawa
Product Manager - Rozwiązania Sieciowe

Action S.A.
Warszawa, Warszawa, Zamienie
praca stacjonarna
2841 dni temu

ACTION S.A. jest jednym z największych dystrybutorów sprzętu IT/GSM/RTV/AGD w Europie Środkowo-Wschodniej. Od ponad 20 lat aktywnie działa na wielu polach. Jest producentem ACTIVEJET, ACTIS i ACTINA, właścicielem sieci sklepów SFERIS oraz wielu projektów e-commerce, m.in. gram.pl, more4kids.pl, tablety.pl. Od 2013 roku ACTION rozwija dystrybucję w Niemczech poprzez spółkę Action Europe. Ponad 5,5 mld zł przychodów w 2014 roku. Solidny Pracodawca Dekady, Pracodawca Godny Zaufania, Idealny Pracodawca.

Firma ACTION S.A. poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa, Zamienie
Opis stanowiska:
  • Samodzielne zarządzanie i rozwój podległej kategorii produktów - Rozwiązania Sieciowe
  • Wyszukiwanie nowych produktów do oferty na podstawie analizy rynku i konkurencji
  • Wdrażanie nowych produktów na rynek
  • Tworzenie polityki produktowej, w tym koncepcji biznesowej
  • Zarządzanie ceną, budowanie strategii cenowej podległych kategorii, zarządzanie marżowością produktów
  • Wspieranie efektywności sprzedaży i rozpoznawalności produktów / marki
  • Opracowywanie strategii zakupów, analiza rynku dostawców
  • Współpraca z dostawcami w zakresie ustaleń produktowych, kontroli dostaw oraz warunków cenowych, prowadzenie negocjacji z dostawcami
  • Przeprowadzenie analizy opłacalności sprzedaży produktów
  • Planowanie i koordynacja działań sprzedażowo-marketingowych
  • Prowadzenie szkoleń dla Pracowników
  • Pomoc techniczna dla Klientów
Wymagania:
  • Znajomość produktów z branży rozwiązań sieciowych - warunek konieczny
  • Znajomość zagadnień dystrybucji i logistyki
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca codzienny kontakt z dostawcami z zagranicy
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, a przede wszystkim Excel
  • Przedsiębiorczość
  • Kreatywność
  • Wysoka motywacja do działania
  • Silna orientacja na osiąganie wyników i realizację celu
Oferujemy:
  • Odpowiedzialne stanowisko w dynamicznie rozwijającej się spółce giełdowej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie w znanej prestiżowej firmie dystrybucyjnej pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i doskonalenia swoich umiejętności także na rynku międzynarodowym
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Motywujący system wynagradzania
  • Narzędzia pracy
  • Dostęp do pakietu benefitów
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Poznaj

Action S.A.

ACTION S.A. jest dostawcą dla branży e-commerce, producentem i wielobranżowym dystrybutorem, działającym w sektorze B2B i B2C. Firma notowana na GPW od 2006 roku. Oferta obejmuje produkty IT, elektronikę konsumencką, fotowoltaikę, artykuły dla zwierząt, elektronarzędzia i wiele innych kategorii, o łącznym asortymencie na ponad 50 tysięcy produktów. ACTION S.A. opiera się na trzech filarach biznesu: ACTION Business Center – dystrybuujący zaawansowane rozwiązania, a także sprzedaż e-commerce – detaliczną i zagraniczną do 50 krajów w UE i na świecie. Firma posiada też szereg marek własnych w różnych kategoriach m.in. Activejet z wyposażeniem do biura i domu, ACTINA z profesjonalnym sprzętem dla graczy komputerowych oraz projekty e-commerce jak sferis.pl, krakvet.pl i gram.pl. Własne centrum logistyczne, posiadane przez firmę, gwarantuje dostawę do wybranego miejsca w Polsce w ciągu 24 h, a za granicę w 48 h.