Podobne oferty pracy

Barona jest międzynarodową firmą z sektora usług HR, której wizją jest przeprojektowanie procesu rekrutacji. Prowadzimy działalność w siedmiu krajach, które dają nam możliwość rekrutowania i relokacji osób poszukujących pracy za granicą. W Polsce specjalizujemy się w rekrutacji wielojęzycznej w BPO / SSC / ITO, produkcji, inżynierii i branży IT. Barona powstała w Finlandii 15 lat temu i jest obecnie liderem na rynku fińskich usług HR o przychodach 165 mln €. Barona Human Resource Services Sp. z o.o. jest Agencją zatrudnienia (nr licencji 8297) oraz członkiem Polskiego Forum HR.

W imieniu naszego Skandynawskiego Klienta poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko Product Support Manager, który będzie odpowiedzialny za tworzenie oraz kontrolę realizacji budżetu kolekcji odzieży klasy premium dedykowanej profesjonalistom i specjalistom.

Product Support Manager

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:
  • Tworzenie oraz kontrola realizacji budżetu kolekcji

  • Ciągły kontakt z Klientami oraz wykonawcami

  • Analiza i optymalizacja aktualnych warunków współpracy z wykonawcami

  • Analiza rynku

  • Współpraca z siedzibą główną w Szwecji

  • Współpraca z Key Account Managerami oraz Zarządem w celu realizacji zamówień

  • Czynności dodatkowe związane z realizacją zamówienia

  • Kontrola jakości zamówień

  • Nadzór nad przygotowaniem kolekcji w zakresie projektowym

  • Nadzór nad polityką zakupową

  • Nadzorowanie łańcucha dostaw, negocjacji cenowych kupców, nadzór nad jakością, terminowością dostaw

  • Zarządzanie bieżące kolekcją: zarządzanie ceną, marżą, rotacją, stoc

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Znajomość procesu planowania produkcji

  • Znajomość oprogramowania projektowania 3D

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku, związanym z zarządzaniem kolekcją w branży odzieżowej

  • Umiejętności negocjacyjne

  • Doświadczenie w przygotowaniu i realizacji strategii kolekcji

  • Doświadczenie w planowaniu realizacji zamówień oraz nadzorowaniu produkcji

  • Znajomość rynku branżowego
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę na ambitnym stanowisku w firmie będącej liderem w swojej branży w Europie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Poznaj

Barona HR Services Sp. z o.o.

Barona, founded in 1999, is the largest company in the HR services industry in Finland. In addition to Finland, we also operate in Sweden, Russia, Estonia, and Poland.

Annually we recruit about 10,000 professionals in Finland in the fields of office, IT, logistics, industry, construction, and health and social care services on both permanent and temporary bases. In addition, we accommodate over 30,000 people every year. We have also implemented the largest outsourcing initiatives in the industry and generated significant cost benefits for our clients by streamlining their service production and producing some of the services as outsourced services. To read more about the company, click www.barona.fi or www.barona.pl

Poznaj stanowisko: Product Group Manager

Product Group Manager, tłumaczony także jako Kierownik grupy produktów, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą sprawującą kompleksową „opiekę” nad daną grupą produktów firmy lub przedsiębiorstwa. W obrębie tejże grupy menedżer może opracowywać kampanie reklamowe, nadzorować ich realizację, negocjować warunki umów zawieranych z dystrybutorami, podwykonawcami, etc. Kierownik uczestniczy także w ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl