Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie
Program Manager (finance&banking)

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
zachodniopomorskie, relokaja do Wrocławia
praca stacjonarna
3280 dni temu

Grafton Recruitment jest częścią Grafton Employment Group, która działa w ramach stale rosnącej sieci biur na całym świecie. Jesteśmy jedną z wiodących firm rekrutacyjnych na terenie Europy, prężnie rozwijamy się na pozostałych kontynentach. Wśród naszych Klientów są najbardziej znane międzynarodowe oraz polskie firmy. Budujemy długotrwałe relacje z naszymi kandydatami i staramy się opierać współpracę na partnerskich kontaktach. Kandydaci mają możliwość współpracy z wyspecjalizowanym zespołem konsultantów pracujących dla wszystkich branż.

Miejsce pracy: relokaja do Wrocławia

Nr Ref.: 5-26-30636/PC

Opis stanowiska:
Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy działającej w obszarze finansów i bankowości, poszukujemy doświadczonego kandydata, który zechciałaby podjąć rolę

Program Manager

Obowiązki:
- Opracowywanie dokumentacji projektowej, analiza strategii komunikacji i przygotowywanie raportów
- Wspieraniu zespołu Client Management oraz identyfikacja zleceń projektowych
- Zarządzanie postępami w realizacji projektu ze standardami jakości, uwzględnieniem celów i budżetów
- Rozwiązywanie lub (w miarę potrzeb) eskalacja problemów i zagrożeń
- Odpowiedzialność za zapewnienie jakości w projektach poprzez nadzór, metodologie, standardy i procedury wdrażane regionalnie
Wymagania:
- min 6 lat doświadczenia zawodowego w obszarze zarządzania projektami w sektorze finansów i bankowości
- wyższe wykształcenie
- mile widziane certyfikaty : Prince2/PMI
- dobra znajomość metod zarządzania projektami (Waterfall/ Agile)
- doświadczenie zawodowe w obszarze zarządzania zespołem
- przynajmniej podstawowa wiedza na temat procesów IT w obszarze zarządzania projektami, takich jak tworzenie aplikacji, testowanie, wdrażanie etc.
- umiejętność budżetowania, zarządzania środkami finansowymi na realizację projektu
- bardzo dobra znajomość j.angielskiego
- komunikatywność, motywacja do pracy z zespołem
Informacje dodatkowe:
Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
- Umowa o pracę
- Pakiet socjalny
- Świetna atmosfera w pracy
- Możliwości rozwoju kariery

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila: wroclaw8@grafton.pl

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/obsluga-klienta/