Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Programista Aplikacji Mobilnych Zachodniopomorskie
Programista aplikacji mobilnych - Android, iOS, Windows

RGB Technology Sp. z o.o.
zachodniopomorskie, Tymień, Koszalin
praca stacjonarna
3077 dni temu

RGB TECHNOLOGY sp. z o.o. - zajmujemy się projektowaniem i produkcją zaawansowanych technologicznie urządzeń elektronicznych. Marka RGB TECHNOLOGY należy do wiodących marek europejskich w branży elektronicznych wyświetlaczy w technologii LED. W szerokiej ofercie RGB TECHNOLOGY znajduje się kilkaset modeli wyświetlaczy LED, głównie o zastosowaniu zewnętrznym, w tym: wyświetlacze tekstowe, graficzne, wielkoformatowe telebimy video, zegary i termometry, wyświetlacze cen na stacje paliw, specjalizowane wyświetlacze przemysłowe oraz wiele innych.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Tymień, Koszalin

Zadania:
  • Kreowanie koncepcji funkcjonowania aplikacji

  • Projektowanie interfejsów użytkownika

  • Programowanie aplikacji

  • Współtworzenie protokołów komunikacyjnych

  • Dokumentowanie stworzonych rozwiązań, tworzenie instrukcji obsługi

Wymagania:
  • Znajomość języków programowania aplikacji mobilnych

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji

  • Znajomość środowisk programistycznych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnim (technicznego)

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Kreatywność i pomysłowość

  • Determinacja w działaniu

Mile widziane:
  • Doświadczenie z komunikacją TCP/IP od strony programowej

  • Znajomość protokołów sieciowych

  • Znajomość konfiguracji i topologii połączeń bezprzewodowych (WLAN, Bluetooth)

  • Prezentacja dotychczas stworzonych aplikacji podczas rozmowy kwalifikacyjnej

  • Doświadczenie w programowaniu aplikacji desktopowych

Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Bardzo atrakcyjne warunki płacowe

  • Stabilną posadę z możliwością rozwoju

  • Atrakcyjny zakres zadań

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."