Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Analiz Power BI i Excel

    Green Basket Sp. z o. o.   Szczecin, ul. Floriana Krygiera 1    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  kontrakt B2B  część etatu
    7 dni
    Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za analizę danych operacyjnych i finansowych firmy oraz przygotowywanie bieżących raportów i analiz. Forma współpracy najlepiej B2B, jest to oferta na ¼ etatu i tylko takich kandydatów poszukujemy. Zakres obowiązków: umiejętność...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice BI Developer Katowice
Programista BI (MS SQL 2008)

Connectis Sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
3184 dni temu

Do nowego projektu realizowanego dla jednego z największych polskich banków

poszukujemy Specjalistów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice
Nr Ref.: 3239/OB

Zadania:
  • Praca z innowacyjnym systemem wsparcia sprzedaży detalicznej
  • Wsparcie procesu automatyzacji obsługi kredytów hipotecznych

Wymagania:
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy z MS SQL 2008R2
  • Umiejętność korzystania z instrukcji DDL, DML, DQL, DCL
  • Znajomość SQL Server Reporting Services 2008

Oferujemy:
  • Pracę przy dużym projekcie dla branży bankowej
  • Pracę w dużym, doświadczonym zespole
  • Pracę z najnowszymi technologiami

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Connectis Sp. z o. o., Aleje Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów związanych z procesem rekrutacji. Dobrowolnie wyrażam również zgodę na udostępnienie przez Connectis moich danych innym podmiotom Connectis Sp. z o. o., w tym w szczególności mającym siedzibę w państwach spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego, w celu obecnej i przyszłych rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami).
bottom