Najnowsze oferty pracy

  • Programista PHP / JS

    Enadis sp. z o.o.   Gdynia    praca hybrydowa / stacjonarna   za 3 dni wygasa
    specjalista junior / mid / senior / ekspert  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    tworzenie oprogramowania, rozwój istniejących w firmie aplikacji, rozwijanie własnych umiejętności.
Zobacz więcej ofert pracy

Programista C#, ASP.Net

Media Office sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3984 dni temu

Firma Media Office jest polską spółką działającą od 13 lat na rynku rozwiązań mobilnych. Aktualnie, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

zadania:
  • analiza i projektowanie, kodowanie i implementacja (wdrażanie) oprogramowania, testy oraz dokumentowanie
wymagania:
  • doświadczenie w tworzeniu rozwiązań w technologii .NET (ASP i C#) oraz relacyjnych baz danych
  • mile widziana znajomość Silverlight lub chęć i możliwość szybkiej adaptacji
  • znajomości IIS7, SQL, WCF, WPF, ADO.NET, XML, XSD, WebService, HTML, CSS
  • w przypadku studentów, możliwość poświęcenia na pracę min. 30h tygodniowo
oferujemy:
  • pracę przy ciekawych, pełnych wyzwań projektach
  • wypłacane terminowo wynagrodzenie
  • dużą samodzielność
  • wygodny dojazd (okolice Galerii Mokotów)
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)