Najnowsze oferty pracy

  • Programista PHP / JS

    Enadis sp. z o.o.   Gdynia    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior / ekspert  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    tworzenie oprogramowania, rozwój istniejących w firmie aplikacji, rozwijanie własnych umiejętności.
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław Programista C# Wrocław
Programista C# / .NET – Wrocław

LeMa Software Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
3339 dni temu

Ogłoszenie numer: 625758, z dnia 2015-02-27

Jesteśmy firmą outsourcingową, zajmującą się tworzeniem oprogramowania GIS (Systemy Informacji Geograficznej) dla klientów w Wielkiej Brytanii.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • Tworzenie dedykowanych aplikacji i rozwijanie istniejących systemów informatycznych,
  • Projektowanie i programowanie aplikacji,
  • Tworzenie dobrze zaprojektowanego, przejrzystego kodu,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej opracowanych rozwiązań,
  • Identyfikacja oraz naprawa błędów w aplikacjach,
  • Współpraca przy tworzeniu harmonogramu projektu.

Wymagania

  • Doświadczenie w zawodzie programisty,
  • Bardzo dobra znajomość C#,
  • Znajomość JavaScript i SQL / T-SQL,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Zdolność do samodzielnej pracy,
  • Bardzo dobra komunikatywność przy omawianiu realizowanego projektu.

Oferujemy

  • Ciekawe projekty,
  • Dobre warunki i miłą atmosferę współpracy,
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania w przedziale 7000 - 9000 złotych / miesiąc.

Wynagrodzenie

Od 7000 do 9000 PLN