Najnowsze oferty pracy

  • Programista PHP / JS

    Enadis sp. z o.o.   Gdynia    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior / ekspert  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    13 godz.
    tworzenie oprogramowania, rozwój istniejących w firmie aplikacji, rozwijanie własnych umiejętności.
Zobacz więcej ofert pracy

Programista C#

Radevelia sp. z o.o.
Gdańsk
praca stacjonarna
2835 dni temu

Ogłoszenie numer: 1172905, z dnia 2016-07-13

poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

Osoba na stanowisku programisty C# będzie członkiem zespołu programistów w dziale B&R, których zadaniem jest tworzenie i rozwijanie oprogramowania dla systemów diagnostyki samochodowej, automatyki przemysłowej oraz systemów zarządzania i obsługi projektów badawczo-rozwojowych.

Wymagania

  • znajomość języka C# i platformy .NET, poparta doświadczeniem zawodowym lub przy realizacji projektów hobbystycznych
  • znajomość ASP.NET MVC oraz ASP.NET WebAPI
  • znajomość Entity Framework
  • znajomość bazy danych MySQL
  • znajomość HTML, Javascript (jQuery, AngularJS, KnockoutJS) oraz CSS
  • znajomość środowiska MS Visual Studio
  • znajomość języka angielskiego w stopniu niezbędnym do korzystania z dokumentacji
  • umiejętność testowania tworzonego oprogramowania
  • umiejętność samodzielnej jak i zespołowej realizacji zadań

Oferujemy

  • stabilne i atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze
  • świadczenia socjalne
  • doskonałą atmosferę i partnerskie relacje
  • najnowsze narzędzia pracy
  • pracę w dobrze skomunikowanej części Gdańska
  • możliwość samodoskonalenia