Najnowsze oferty pracy

  • Programista PHP / JS

    Enadis sp. z o.o.   Gdynia    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior / ekspert  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    tworzenie oprogramowania, rozwój istniejących w firmie aplikacji, rozwijanie własnych umiejętności.
Zobacz więcej ofert pracy

Programista C#

CONNECTIS_
Sopot
praca stacjonarna
2491 dni temu

Dodano: 2017-06-20   Nr ref. 6004/MD

Codziennie włączamy ponad 350 naszych Specjalistów do projektów informatycznych w całej Polsce i Europie
Jesteś doświadczonym i szukającym nowych wyzwań zawodowych Programistą C#?
Chcesz stworzyć aplikację mobilną, mieć realny wpływ na architekturę i jej ostateczny rozwój - dołącz do CONNECTIS_!

Sopot

13 000 - 15 000 PLN netto + VAT

Opis stanowiska:
  • Projektowanie i programowanie aplikacji mobilnej;
  • Integracja oprogramowania z systemami zewnętrznymi wspomagającymi prace w projekcie dla branży finansowej;
  • Tworzenie nowych rozwiązań w technologiach ASP.NET oraz AngularJS.
Oferujemy:
  • Realny wpływ na architekturę projektu;
  • Pracę przy złożonym i wymagającym projekcie;
  • Elastyczne godziny pracy (start pomiędzy 7:00- 9:00);
  • Imprezy, spotkania integracyjne i miłe niespodzianki;
  • Możliwość wykorzystywania nowinek technologicznych;
  • 2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projekt.
1. Posiadasz min. 3-letnie doświadczenie w pracy z językiem C#?
2. Masz doświadczenie w pracy z AngularJS?
3. Masz doświadczenie w pracy z wzorcem MVC?
Gotowy?
Masz pytania?
ZAMÓW ROZMOWĘ 22 222 5000