Najnowsze oferty pracy

  • Programista PHP / JS

    Enadis sp. z o.o.   Gdynia    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior / ekspert  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    tworzenie oprogramowania, rozwój istniejących w firmie aplikacji, rozwijanie własnych umiejętności.
Zobacz więcej ofert pracy

Programista C#

Soneta Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
2205 dni temu

Soneta Sp. z o.o. jest wiodącym polskim producentem nowoczesnego oprogramowania klasy ERP do zarządzania – enova365. Podczas piętnastoletniej historii firmy, jej misją jest dążenie do innowacyjności poprzez: Wykorzystywanie nowych technologii, tworzenie nowatorskich rozwiązań dla biznesu. Soneta jest Złotym Partnerem firmy Microsoft. Firma posiada ugruntowaną pozycję na polskim rynku oprogramowania, jest cenionym partnerem biznesowym, a także pewnym pracodawcą. Misją firmy Soneta jest dostarczanie oprogramowania, które sprawia, że nasi Partnerzy i Klienci osiągają najwyższą sprawność w wykorzystaniu technologii informacyjnych, niezbędną by osiągnąć sukces biznesowy.

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:
  • rozwój oprogramowania enova365 Desktop w ujęciu ogólnosystemowym;
  • implementacja testów behawioralnych;
  • wsparcie sieci wdrożeniowej w zakresie implementacji własnych rozwiązań;
  • dbanie o wysoką jakość kodu.

Możliwość pracy zdalnej (dla doświadczonych programistów), ważna informacja: co dwa tygodnie organizowane są spotkania programistyczne w Krakowie, na których obecność jest obowiązkowa.

Wymagania:
  • umiejętność rozwiązywania problemów analitycznych oraz technicznych;
  • doskonała umiejętność programowania w języku C#;
  • dobra znajomość wzorców projektowych oraz zasad programowania obiektowego;
  • komunikatywność, otwartość, chęć rozwoju w kierunku nowych technologii.
Dodatkowym atutem będzie:
  • znajomość języka SQL oraz relacyjnych baz danych;
  • znajomość systemów kontroli wersji kodu (TFS, Git);
  • znajomość zagadnień związanych z systemami klasy ERP;
  • doświadczenie w projektach prowadzonych metodyką zwinną Agile;
  • doświadczenie w programowaniu wg metodyk eXtreme Programming;
  • doświadczenie w programowaniu wg podejścia BDD, Clean Code, Pragmatic Programmer;
  • znajomość najnowszej wersji bibliotek DevExpress;
  • chęć rozwoju i nauki innych języków np. GoLang, Ruby, Python, Java, Scala, JS;
  • mile widziana znajomość jednego z powyższych języków.
Oferujemy:
  • pracę w zespole doświadczonych programistów, w firmie wyróżnionej przez Microsoft nagrodą Partner roku 2014 w obszarze Aplikacja;
  • możliwość awansu zawodowego oraz rozwoju osobistego w obszarach działalności firmy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (lub inne preferowane formy zatrudnienia);
  • pracę zdalną, możliwość pracy w biurze w centrum Krakowa;
  • długoterminową współpracę;
  • dostęp do nowoczesnych technologii;
  • możliwość wyjazdów na konferencje programistyczne;
  • możliwość zdobycia doświadczenia jako prelegent na naszych konferencjach programistycznych;
  • możliwość wyboru własnych narzędzi pracy : laptop, klawiatura, monitor;
  • nowoczesne biuro wraz z kuchnią zaopatrzoną w zapas kawy i innych napojów;
  • po okresie próbnym prywatną opiekę medyczną i pakiet sportowy;
  • super kierownika i zespół.
Zgoda na przetwarzanie danych:
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Soneta sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. J. Kustronia 44A, dla potrzeb aktualnej rekrutacji. Oświadczam, iż dane zostały podane dobrowolnie i zapoznałam/zapoznałem się z klauzulą informacyjną oraz pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich usunięcia lub poprawienia. Jestem świadomy, iż moja zgoda może być w każdym czasie odwołana.

Zgoda na okres1 roku:
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Soneta sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. J. Kustronia 44A, dla potrzeb przyszłych rekrutacji (przez okres 1 roku). Oświadczam, iż dane zostały podane dobrowolnie i zapoznałam/zapoznałem się z klauzulą informacyjną oraz pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich usunięcia lub poprawienia. Jestem świadomy, iż moja zgoda może być w każdym czasie odwołana.

Klauzula RODO:
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Soneta sp. z o. o.,z Inspektorem Ochrony Danych można się skontaktować pod adresem mailowym: iod@enova.pl , Twoje dane osobowe będą przetwarzane w zależności od wyrażonej zgody dla potrzeb aktualnej lub aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r., Twoje dane osobowe przechowywane będą w zależności od wyrażonej zgody przez okres aktualnej rekrutacji lub aktualnej i przyszłych rekrutacji tj. przez okres 1 roku, posiadasz prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.