Programista FPGA
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Programista FPGA

Poznaj pracodawcę

Hutnicza 3
81-212 Gdynia
woj. pomorskie
www.radmor.com.pl

Poznaj stanowisko:
Projektant

Zadaniem projektanta jest realizowanie zleconego projektu przy użyciu nabytych umiejętności, we współpracy z pozostałymi projektantami, należącymi do zespołu powołanego do współtworzenia danego przedsięwzięcia. Projektant wykonuje samodzielnie cały jego projekt lub jego część - zakres zadań określa kierownik główny projektant, będący głównym zwierzchnikiem podległych sobie projektantów. ...

czytaj więcej: Projektant

Praca Projektant

Programista FPGA - Ogłoszenie archiwalne

Praca RADMOR S.A. / Energetyka / Elektronika / Informatyka / Programowanie / Inżynieria / Projektowanie / pomorskie / Gdynia

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Junior Performance Test Engineer Hays Poland pomorskie

Specjalista w Laboratorium Produkcji Soczewek Okularowych SZAJNA Laboratorium Optyczne pomorskie

Test Automation Engineer ProData Consult Sp.z o.o pomorskie

Programista Systemów Wbudowanych Horyzont Doradztwo Personalne pomorskie

Programista PHP (PHP 5, frameworki, JavaScript, MySQL) Polcode Sp. z o.o pomorskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Miejsce pracy: Gdynia
Opis stanowiska:
  • uczestniczenie w pracach projektowych Biura Rozwoju
  • tworzenie oprogramowania dla matryc FPGA ze szczególnym uwzględnieniem cyfrowego przetwarzania sygnałów
Wymagania:
  • dobra znajomość programowania w VHDL
  • wiedza z zakresu cyfrowego przetwarzania sygnałów
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym tworzenie/analizę dokumentacji technicznej
  • duża kreatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • terminowość i umiejętność organizacji pracy własnej
Dodatkowe atuty kandydata:
  • doświadczenie w pracy z układami FPGA Xilinx
  • znajomość zagadnień związanych radiokomunikacją
  • znajomość środowiska ISE/Vivado
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez pracę z wysokiej klasy specjalistami w zaawansowanych technologicznie projektach, w międzynarodowym zespole
  • udział w szkoleniach zawodowych
  • dofinansowanie do nauki
  • elastyczny (ruchomy) czas pracy
 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  ustaw powiadomienia  RSS