Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 godz.
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista Front-end

THESAR Systemy Informatyczne Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2844 dni temu

Ogłoszenie numer: 1150236, z dnia 2016-07-11

W chwili obecnej firma nasza koncenturje swoją działalność w obszarze outsourcingu zasobów informatycznych, naszymi klientami są wiodące na rynku firmy z branży telekomunikacyjnej.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: P.16.06

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie pracowała w środowisku informatycznym i biznesowym naszego klienta - dużej firmy z branzy telekomunikacyjnej.

Praca jest związana z rozpoczynającym się projektem - szacowany okres zatrudnienia to sierpień 2016 - marzec 2017 z możliwością przedłużenia.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość technologii web frontend: AngularJS, JavaScript, CSS, HTML
  • znajomość założeń architektury mikroserwisów
  • nawyk pisania testów
  • komunikatywność
  • 3 letnie doświadczenie w programowaniu systemów produkcyjnych
  • umiejętność integracji z API REST i JSON
  • spojrzenie na projekt z perspektywy wygody Użytkownika
  • sprawne korzystanie z Git
  • poczucie estetyki oraz umiejętność pisania dobrego, czystego kodu
  • doświadczenie w pracy zespołowej z wykorzystaniem metodologii Scrum

Mile widziane:

  • znajomość technologii React i Flux
  • znajomość technologii backendowych (Java, Spring framework)

Oferujemy

  • Działamy w niewielkich, zwinnych zespołach o dużej samodzielności i decyzyjności
  • Oferujemy dostęp do najnowszych technologii w tworzonych projektach
  • Umożliwiamy elastyczny czas pracy

Poznaj

W chwili obecnej firma nasza koncentruje swoją działalność w obszarze outsourcingu zasobów informatycznych, naszymi klientami są wiodące na rynku firmy z branży telekomunikacyjnej.