Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    12 godz.
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista Front-end

NBC Sp. z o.o.
Bydgoszcz
praca stacjonarna
2571 dni temu

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy 250 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.

Dla naszego Klienta w Bydgoszczy poszukujemy Specjalistów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Nr ref.: PF/BDG/0317/JB

Opis stanowiska:
  • Tworzenie kontrolerów aplikacji, testów jednostkowych, testów automatycznych BDD.

  • Rozwój aplikacji biur obsługi klienta, omnichannel.

  • Współpraca z zespołami realizującymi projekt.

Wymagania:
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

  • Doświadczenie w pracy z Angular2 (lub Angular1 z chęcią doszkolenia).

  • Znajomość JavaScript ES6, TypeScript, Rest API, OAUTH2.

  • Znajomość systemów operacyjnych Unix, Windows.

  • Znajomość j. angielskiego do pracy z dokumentacją techniczną.

Oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Kartę MultiSport

  • Medicover

  • Opiekę Menadżera Kariery

  • Elastyczne formy zatrudnienia

  • Różnorodne projekty

  • Inne… (zapytaj nas)