Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 godz.
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista Frontend

PGS Software S.A.
Wrocław
praca stacjonarna
2511 dni temu

PGS Software to polska spółka informatyczna lider rynku NewConnect, a od zeszłego roku notowana na GPW. Mamy biura we Wrocławiu, Rzeszowie i Gdańsku. Naszymi klientami są firmy z Europy Zachodniej i USA. PGS Software zatrudnia ponad 500 programistów i testerów pracujących w różnych technologiach. Firma ma status złotego partnera Microsoft.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Wrocław
PR-WRO-JS-2017/06
Z czym się możesz u nas spotkać:

TECHNOLOGIE:

  • HTML5
  • CSS3
  • ES6
  • React
  • AngularJS
  • Angular2
  • SPA
  • RWD
  • Frontend Driven Development
  • Code Review
  • CI przy tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych
  • GI

BRANŻE:

  • finanse
  • e-commerce
  • przemysł
  • automotive
  • social media
  • medyczna
  • i inne

METODYKI:

  • Scrum
  • Kanban
KLIENCI:
  • Europa Zachodnia
APLIKACJE:
  • webowe

Co przyda Ci się w pracy:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w tworzeniu frontendowych rozwiązań webowych
  • Bardzo dobra znajomość języka JavaScript
  • Doświadczenie z co najmniej jednym z frameworków JS: AngularJS, React, Backbone, Ember, Knockout
  • Doświadczenie w korzystaniu z HTML5, CSS3, AJAX, jQuery
  • Znajomość architektury aplikacji webowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Jeden z naszych obecnych projektów:

  • projekt systemu rezerwacyjnego dla linii lotniczych, z którego będą korzystać tysiące ludzi na całym świecie,
  • od strony technicznej: Angular 4, TypeScript, RxJS, Lodash, PWA, unit testy,
  • code review przeprowadzany przez doświadczonych członków zespołu

Mile widziane:

  • Grunt
  • Gulp
  • Webpack
  • LESS/SASS
  • Jasmine
  • Karma
  • Protractor
  • Bootstrap
  • Fundation