Zobacz więcej ofert pracy

Programista Full-stack

SOLWIT Spółka Akcyjna
lubelskie
praca stacjonarna
2534 dni temu

Solwit to firma informatyczna, specjalizująca się w technologiach ICT, w szczególności w rozwoju i testowaniu oprogramowania aplikacyjnego, systemowego i wbudowanego. Tworzymy i testujemy rozwiązania informatyczne oraz świadczymy usługi programistyczne dla Klientów różnych branż.

Solwit to połączenie zalet niedużej, elastycznej i przyjaznej firmy z najlepszymi praktykami, stosowanymi w światowych korporacjach. Dotyczy to zarówno systemu zarządzania firmą, jak realizowanych zadań i projektów. Łączymy dojrzałość z kreatywnością, a wysoką kulturę technologiczną i analityczną, z nieszablonowym podejściem do tworzenia rozwiązań. Jest to możliwe dzięki unikatowemu doświadczeniu naszych menadżerów oraz współpracy Solwitu z klientami, reprezentującymi uznane światowe marki.

Więcej o nas: www.solwit.com

Lokalizacja: Gdańsk

Wymiar: pełny etat

Obowiązki:

  • projektowanie, analiza i implementacja rozwiązań zgodnie z wymaganiami
  • dostarczanie rozwiązań zgodnych z dobrymi praktykami inżynierii oprogramowania
  • utrzymanie i rozwój istniejących systemów
  • tworzenie testów funkcjonalnych
  • dbanie o własny rozwój techniczny w wybranej specjalizacji

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia komercyjnego
  • bardzo dobra znajomość C#, jQuery
  • dobra znajomość MSSQL, HTML 5, CSS2/3, REST
  • znajomość metodyk i narzędzi do testowania jednostkowego
  • znajomość języka angielskiego, umożliwiająca czytanie dokumentacji
  • samodzielność w realizacji zadań i umiejętność przejmowania inicjatywy
  • mile widziane: znajomość pakietu KendoUI, zagadnień testowania funkcjonalnego oraz zagadnień związanych z performance (cache, streaming etc.)
Oferujemy:
  • Ubezpieczenie na życie
  • Owocowe poniedziałki
  • Szkolenia, certyfikaty, kursy
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne
  • Lekcje angielskiego
  • Darmowy parking
  • Dobry dojazd komunikacją miejską
  • Specjalne miejsca dla rowerów
  • Karta sportowa: multisport / ok system
  • Quarterlies, czyli wyjścia zespołowe
  • Najnowszy sprzęt
  • Coroczną imprezę integracyjną
  • Pakiet relokacyjny
Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.