Zobacz więcej ofert pracy

Programista gier/aplikacji mobilnych

Amax Software Sp. z o.o.
Białystok
praca stacjonarna
2783 dni temu

Ogłoszenie numer: 1267333, z dnia 2016-09-09

Jesteśmy firmą zajmującą się tworzeniem i dystrybucją własnych gier i aplikacji mobilnych.

Miejsce pracy: Białystok

Opis stanowiska

  • tworzenie gier i aplikacji na Unity
  • tworzenie aplikacji natywnych dla Android i iOS

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne lub student wydziału technicznego 3-5 roku
  • znajomość języka angielskiego
  • chęci i umiejętności szybkiego uczenia się
  • nieszablonowe myślenie i kreatywność
  • zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • udział w interesujących indywidualnych projektach
  • elastyczny czas pracy dla osób studiujących
  • świetną atmosferę
  • najnowsze urządzenia do pracy
  • dodatkowe wynagrodzenie: % z zysków z projektów
  • rozwojową pracę z najnowszymi technologiami informatycznymi