Zobacz więcej ofert pracy

Programista iOS

ON HR Consultants
świętokrzyskie
praca stacjonarna
4122 dni temu

Przedsiębiorstwo specjalizujące się w outsourcingu i nowoczesnych technologiach poszukuje kandydatów na stanowisko Programista iOS.

Miejsce pracy: świętokrzyskie

Zadania:

Osoba zatrudniona na stanowisku Programisty będzie odpowiedzialna za projektowanie, implementację i utrzymanie aplikacji na system iOS na urządzenia iPhone / iPad / iPodTouch.

Wymagania:
  • doświadczenie na stanowisku programisty
  • znajomość Objective-C i/lub Java/PHP poparte doświadczeniem zawodowym
  • doświadczenie w implementacji aplikacji na systemy iOS
  • wykształcenie kierunkowe lub ostanie lata studiów
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet świadczeń pozapłacowych
  • pracę pełną wyzwań oraz dostęp do nowoczesnych technologii
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)