Zobacz więcej ofert pracy

Programista iOS

uPaid Sp. z o.o.
lubelskie, Lublin
praca stacjonarna
3417 dni temu

Ogłoszenie numer: 547715, z dnia 2014-11-19

uPaid jest firmą działającą od trzech lat na rynku płatności mobilnych. Zajmujemy się dostarczaniem rozwiązań technologicznych w ramach projektów MasterCard Mobile, MasterPass, płatności NFC oraz wielu innych. Aktualnie uPaid zatrudnia ok. 30 osób w trzech miastach i zarządza bazą kilkuset tysięcy kart płatniczych. Więcej na biznes.upaid.pl

Miejsce pracy: lubelskie, Lublin

Opis stanowiska

Będziesz odpowiedzialny za rozwój i tworzenie nowego oprogramowania w ramach projektów prowadzonych przez Paid. Mile widziane osoby z aspiracjami na lidera zespołu.

Wymagania

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji iOS poparte przykładami.
  • Umiejętność korzystania z CocaPods i Core Data.
  • Znajomość wzorców projektowych.
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów.
  • Umiejętność korzystania z serwisu stackoverflow.com
  • Chęć upraszczania i automatyzacji codziennych zadań.
  • Angielski na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną. Mile widziany komunikatywny.

Oferujemy

  • Udział w specjalistycznych szkoleniach.
  • Nauka j. angielskiego.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Karta Multisport.
  • Wyjazdy integracyjne – góry, żagle, itd.
  • Premia roczna i premie po zakończeniu większych projektów.
  • Możliwość udziału w interesujących projektach.