Podobne oferty pracy

Execon ITS Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku IT. zatrudniamy ponad 60 osób w biurach w Warszawie i Białymstoku.

Realizujemy projekty dla firm z branży telekomunikacyjnej i paliwowo-energetycznej, zapewniając skuteczne i efektywne dostarczanie rozwiązań dla biznesu, w oparciu o technologie m. in. SAS oraz JEE – portale internetowe, e-commerce, aplikacje klienckie, integracja w oparciu o szyny danych.

Programista Java w Zespole Integracji i Systemów B2B
Miejsce pracy: Warszawa

Zatrudnimy Programistę Java w Zespole Integracji i Systemów B2B, którego celem będzie budowanie nowych systemów, rozwój obecnych i integracja w oparciu o komponenty w architekturze SOA.

Zadania:
  • Projektowanie i implementowanie rozwiązań zorientowanych na usługi w środowisku klienta
  • Praca w środowisku Enterprise Architect, Java, ESB (IBM Integration Bus, MuleESB), bazy danych (MSSQL, Postgresql, Oracle)
  • Projektowanie ogólnych komponentów i założeń architektury systemów opartych o technologie Java, Tomcat, JBoss, Liferay, Spring, Hibernate itd.
Wymagania:
  • Min. 1-roczne doświadczenie w projektowaniu i implementacji komponentów przy użyciu języka Java
  • Biegła znajomość języka Java i środowisk na nim opartych po stronie serwerowej
  • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu i implementacji integracji w oparciu o ESB w modelu SOA
  • Mile widziana znajomość relacyjnych baz danych i mapowania O/R (MSSQL, Oracle, Postgresql, Hibernate, JPA itp)
  • Mile widziana znajomość: XML, XSD, JSON, REST, SOAP, WSDL, WSRR, ApacheCXF, Spring-WS, IBM Integration Bus (9 lub 10), MuleESB i inne analogiczne
  • Praktyczna znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie rozumienia dokumentacji
  • Komunikacja i współpraca w zespole, dyspozycyjność, wysokie zaangażowanie

Oferujemy:

  • Pracę w zespole który:
    • nie rywalizuje, współpracuje, rozmawia, ceni lojalność,
    • naturalnie dzieli się pracą i wspólnie bierze odpowiedzialność za jej wykonanie
    • porażkę traktuje jak bezcenne i pozytywne doświadczenie
  • Umowę o pracę lub inną formę współpracy dogodną dla pracownika
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń
  • Prywatną opiekę medyczną oraz program dodatkowych świadczeń pracowniczych z zakresu sportu i rekreacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Poznaj stanowisko: Programista Java

Programista JAVA – osoba programująca w języku JAVA. Do jej obowiązków należy: projektowanie rozwiązań informatycznych mających realizować wymagania określone przez analityków, tworzenie oprogramowania, tworzenie dokumentacji technicznej, współpraca z analitykami. Osoba na tym stanowisku powinna posiadać wykształcenie wyższe informatyczne. Pracownik ten ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl