Zobacz więcej ofert pracy

Programista JEE

ON HR Consultants
śląskie
praca stacjonarna
4088 dni temu

Firma zajmująca się realizacją aplikacji oraz integracją systemów informatycznych z technologiami sieci GSM i UMTS poszukuje pracownika na stanowisko: Programista JEE.

Miejsce pracy: śląskie

Zadania:

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za tworzenie zaawansowanych systemów dla klientów z sektora telekomunikacyjnego i bankowego.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów
  • doświadczenie w pracy przy projektach w technologii JEE (serwer JBoss)
  • znajomość technologii EJB i JSF oraz języka Java i SQL
  • posługiwanie się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji
  • samodzielność i kreatywność
Oferujemy:
  • elastyczne godziny pracy
  • pracę w gronie sympatycznych ludzi
  • dodatkowe zajęcia sportowe
  • możliwość uczestniczenia i współtworzenia innowacyjnych projektów oraz realizacji własnych pomysłów
  • możliwość rozwoju zawodowego pod okiem świetnych specjalistów