Katowicka firma informatyczna istniejąca na rynku od 1992 roku Polsoft Engineering Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Programista .Net

Miejsce pracy: Katowice
Wymagania:
  • praktyczna znajomość technologii C#.NET, ,
  • mile widziana znajomość ASP.NET, HTML, CSS,
  • praktyczna znajomość MSSQL (T-SQL),
  • znajomość środowiska Windows w zakresie obsługi i konfiguracji AD i IIS 6.0 i nowszych,
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych z wykorzystaniem powyższych technologii,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej,
  • praca na podobnym stanowisku minimum 2 lata
Cele i zadania:
  • samodzielna implementacja oprogramowania w powyższych narzędziach programowych,
  • testowanie oprogramowania,
  • dokumentacja kodu źródłowego
Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki płacowe,
  • możliwość rozwoju zawodowego (kursy i szkolenia),
  • pracę w młodym profesjonalnym i zgranym zespole,
  • również samodzielne prowadzenie projektów,
  • możliwość realizowania własnych pomysłów
  • elastyczne godziny pracy,
  • umowę o pracę
  • pracę w komfortowych warunkach – ładne wnętrza, gwarantowane miejsce parkingowe,
  • bardzo dobry dojazd do głównych szlaków komunikacyjnych,
  • wyposażona kuchnia i jadalnia,
  • pomoc we wdrożeniu w pracę,
  • wyjazdy integracyjne :)
  • imprezy sportowe,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv i listu motywacyjnego, z zaznaczeniem w tytule stanowiska za pomocą przycisku

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje, za wszystkie dziękujemy.
Prosimy o umieszczenie w przesłanych dokumentach klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 Poz. 883).”
40-384 Katowice, ul. Ks. Bpa. Herberta Bednorza 19
tel. 032/209 83 87, 209 80 39
fax. 032/ 209 81 16
www.polsoft.pl
POLSOFT ENGINNEERING
Sp. z o.o.

Poznaj

Polsoft Engineering Sp. z o.o.

Firma Polsoft Engineering Sp. z o.o. jest producentem oprogramowania, a także integratorem rozwiązań informatycznych. Firma rozpoczęła działalność w 1992 r. Polsoft Engineering specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań informatycznych do firm. Siedziba firmy znajduje się w Katowicach.

Dostarczamy nowoczesne, kompletne, zintegrowane oprogramowanie oraz infrastrukturę sprzętową stacjonarną i mobilną dla firm.

Pomagamy w rozwoju firm w obszarach informatyki, dla których sprzedaż, marketing, dystrybucja, logistyka, zaopatrzenie i magazynowanie są istotą działalności i innych ceniących sprawną dostawę i serwis infrastruktury IT. Specjalizujemy się w obsłudze firm z branży farmaceutycznej, weterynaryjnej, handlowej, FMCG oraz firm wieloodziałowych. Nasze systemy usprawniają procesy sprzedaży, gospodarki magazynowej, zakupów dla firm jedno- i wielooddziałowych, a także grup kapitałowych.

Poznaj stanowisko: Programista .NET

.NET jest skrótem od .NET Framework, czyli platformy programistycznej, pochodzącej od Microsoftu, bezpośrednio nie będącej uzależnioną od konkretnego języka programowania. .NET Framework jest technologią, która ma na celu efektywne zarządzanie elementami systemu. Tworzenie aplikacji w .NET Framework odbywa się między innymi przy pomocy języków C# lub C++. Programista, jako osoba zajmująca się projektowaniem i ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl