Podobne oferty pracy

Firma specjalizująca się w świadczeniu kompleksowych usług informatycznych poszukuje pracownika na stanowisko: Programista .NET.

Programista .NET

Miejsce pracy: zachodniopomorskie

Zadania:

Do obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będzie:

  • opracowywanie planu rozwoju oprogramowania w technologii C# .NET 4.0 (Entity Framework, WinForms)
  • udział w udoskonaleniu produktu
Wymagania:
  • wykształcenie wyższego o profilu informatycznym lub pokrewnym
  • doświadczenie na stanowisku programisty C# .NET
  • dobra organizacja pracy
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Dodatkowymi atutami będą:

  • doświadczenie w zakresie programowania systemów wspomagających zarządzanie produkcją lub gospodarką magazynową
  • znajomość LINQ oraz Entity Framework, .NET 4.0, WCF
  • znajomość MS SQL Server 2008 oraz T-SQL
  • wiedza z zakresu notacji UML

Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • podniesienie kwalifikacji zawodowych
  • pracę z zastosowaniem najnowszych technologii
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj stanowisko: Programista .NET

.NET jest skrótem od .NET Framework, czyli platformy programistycznej, pochodzącej od Microsoftu, bezpośrednio nie będącej uzależnioną od konkretnego języka programowania. .NET Framework jest technologią, która ma na celu efektywne zarządzanie elementami systemu. Tworzenie aplikacji w .NET Framework odbywa się między innymi przy pomocy języków C# lub C++. Programista, jako osoba zajmująca się projektowaniem i ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl