Programista obrabiarek CNC (centra frezerskie)

Miform sc

7 dni temu

Ogłoszenie numer: 1893039, z dnia 2018-01-12

www.miform.pl

Narzędziownia MIFORM powstała jako spółka cywilna w 1989 roku w Warszawie. Od początku swojej działalności specjalizujemy się w produkcji:

  • form wtryskowych do przetwórstwa tworzyw sztucznych,
  • wykrojników,
  • przyrządów technologicznych,
  • krótkich serii wyrobów gotowych.

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu posiadamy szeroką wiedzę na temat obróbki metalu oraz przetwórstwa tworzyw sztucznych, co pozwala nam realizować produkcję dla Klientów w Polsce i zagranicą.

Poszukujemy pracownika na stanowisko programista obrabiarek CNC (centra frezerskie) w nie pełnym wymiarze godzin

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska

Samodzielne opracowanie programów na obrabiarki sterowane numerycznie (CNC) ze sterowaniem Handenhaima na podstawie rysunków technicznych.

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne
  • Czteroletnie doświadczenie
  • Wiedza z zakresu: zasad programowania maszyn CNC, doboru narzędzi i parametrów skrawania, zasad rysunku technicznego i jego interpretacji
  • Mile widziane doświadczenie związane z praca operatora obrabiarek CNC

Oferujemy

Możliwość pracy zdalnej niezależnie od miejsca zamieszkania, możne to być praca dodatkowa na umowę zlecenie lub niepełny etat.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

Miform sc

Firma zajmuje sie produkcja form wtryskowych , istnieje od 25 lat

Poznaj stanowisko: Programista CNC

CNC, tłumaczone z angielskiego Computerized Numerical Control jako komputerowe sterowanie urządzeń numerycznych to technologia umożliwiająca programowanie specjalistycznych maszyn roboczych wykonujących wyspecjalizowane, precyzyjne prace ze stuprocentową powtarzalnością. Programista CNC jest specjalistą w zakresie programowania tychże urządzeń w obrębie specyfiki danej branży lub gałęzi przemysłu, posiada wiedzę i doświadczenie ...
Programista CNC Praca Programista CNC