Programista PLC / HMI
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Programista PLC / HMI

Poznaj pracodawcę

Wojska Polskiego 17 A
59-100 Polkowice
woj. dolnośląskie

Poznaj stanowisko:
Elektronik

Elektronik - osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą sprzętu komputerowego oraz innych urządzeń elektronicznych. Elektronik jest człowiekiem wszechstronnym - zna się nie tylko na sprzęcie, ale też na jego oprogramowaniu. Zawód ten jest zawodem przyszłości, ponieważ elektronika ma szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach życia. Elektronik jest potrzebny jako serwisant, sprzedawca, kontroler ...

czytaj więcej: Elektronik

Praca Elektronik

Programista PLC / HMI - Ogłoszenie archiwalne

Praca ISG Automatika Sp. z o.o. / Energetyka / Elektronika / Informatyka / Programowanie / Inżynieria / Projektowanie / Przemysł / Produkcja / dolnośląskie / Polkowice

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Programista .NET PKO BP Finat Sp. z o.o. dolnośląskie

Programista Systemów Wbudowanych ZF TRW dolnośląskie

Młodsza Programistka SQL / Młodszy Programista SQL Krajowy Rejestr Długów dolnośląskie

Programista C#/.Net PGS Software S.A. dolnośląskie

Operator/Programista CNC Hays Poland dolnośląskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 967221, z dnia 2016-01-29

Spółka z branży automatyki przemysłowej działająca na terenie Polkowic/ Gorzowa Wielkopolskiego

zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie / Polkowice

Opis stanowiska

  • Programista sterowników PLC / HMI, panel operatorski, SCADA.

Wymagania

  • Podstawowa znajomość programowania sterowników PLC / HMI ( Preferowany Siemens)
  • Podstawowa znajomość programowania - panel operator lub SCADA ( Siemens )
  • Wykształcenie techniczne: elektronika, elektrotechnika, automatyka i robotyka lub kierunków pokrewnych
  • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność pracy w grupie

Oferujemy

  • Uczestnictwo w realizacji innowacyjnych projektów
  • Dogodne warunki pracy
  • Zatrudnienie na pełny etat
  • Wynagrodzenie do 5 000 zł / miesięcznie (Brutto)
  • Zapewniamy zakwaterowanie

 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  ustaw powiadomienia  RSS