Podobne oferty pracy

Jesteśmy globalną firmą z licznymi oddziałami w Niemczech i za granicą. Dzięki czemu jesteśmy dostępni dla naszych klientów na całym świecie jako partner w zakresie programowania, uruchamiania oraz instalacji elektrycznych. Ze względu na nasze cele i realizacje w przemyśle motoryzacyjnym udało nam się przenieś nasze doświadczenie na wiele różnych obszarów przemysłu. Wszystkie wspólne działania koordynujemy z naszej centrali w Wolfsburgu.

Jesteś gotowy na nowe wyzwania?
Masz doświadczenie? Nie masz - a chcesz je zdobyć?
Jeśli tak to dołącz do InPro electric!

Poszukujemy kandydatów do naszego biura na stanowisko:

Programista PLC / SPS

Obowiązki:
  • programowanie sterowników PLC (on-/offline, uruchomienie)
  • delegacje do Klientów - wyjazdy służbowe z Katowic na projekty odbywające się na całym świecie
  • POSZUKUJEMY RÓWNIEŻ OSÓB BEZ DOŚWIADCZENIA - do przyuczenia :)
Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe – preferowane: automatyka / elektronika / informatyka / elektryka /  lub pokrewne - wystarczy nam Twoja wiedza!
  • znajomość programowania sterowników PLC (Siemens S7, Siemens TIA Portal, Phoenix, Rockwell, itd.
  • znajomość standardów: VASS, Integra
  • doświadczenie zawodowe - mile widziane ale niekonieczne
  • dyspozycyjność - gotowość do wyjazdów służbowych na wyznaczonym terenie
  • prawo jazdy kategorii B (praktyka)
Oczekiwania:
  • cechy osobowe: samodzielność, dokładność, odpowiedzialność
  • zaangażowanie i elastyczność
  • znajomość języka angielskiego
  • dodatkowym atutem będzie znajomość jęz. niemieckiego
Oferujemy:
  • warunki zatrudnienia do uzgodnienia - możliwość podjęcia pracy na pełny etat - umowa na czas nieokreślony
  • wynagrodzenie podstawa + premia (do negocjacji indywidualnie)
  • rozliczenia za delegacje, nadgodziny
  • pracę na dużych projektach (firma wyszukuje własne projekty)
  • pracę w międzynarodowym zespole
  • wdrożenie zawodowe dla osób bez doświadczenia - bogaty system szkoleń
  • firma zapewnia wsparcie w relokacji

Czekamy na Twoje zgłoszenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów (CV) w języku angielskim lub niemieckim za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

InPro electric Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą działającą na całym świecie i jako partner w dziedzinie usług elektrotechnicznych pracuje dla swoich klientów w wielu miejscach w kraju i za granicą.

Głównym obszarem naszej działalności jest automatyzacja produkcji w przemyśle motoryzacyjnym. Oferujemy wysokiej jakości rozwiązania techniczne dla rynku o wysokim stopniu innowacyjności.

Oferujemy ciekawą pracę, wysoki stopień samodzielności, wynagrodzenie zależne od osiągnięć wraz z korzyściami nowoczesnej firmy, jak również przyjemną i efektywną pracę w zespole oraz intensywne wdrożenie poprzez udział w projektach.

Naszym pracownikom w niemal wszystkich działach firmy zapewniamy bogaty program kształcenia ustawicznego. Stworzyliśmy własne programy kształcenia dla osób awansujących na stanowiska kierownika projektu lub kierownika zespołu.

Poznaj stanowisko: Automatyk

Automatyk - kreator pracy inżynierskiej. Do jego głównych obowiązków należy: projektowanie oprogramowania maszyn, nadzór nad maszynami przemysłowymi, opiniowanie projektów z zakresu układów automatyki oraz uczestnictwo w ich odbiorze i uruchamianiu. Automatyk pracuje w stałych godzinach pracy. Jego praca wiąże się z wyjazdami służbowymi do krajowych i zagranicznych zakładów ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl