Zobacz więcej ofert pracy

Programista Ruby on Rails

TeamQuest
Kraków
praca stacjonarna
2695 dni temu
TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, od ponad 10 lat zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego, w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.
Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się tworzeniem rozwiązań dla sektora uczelnianego, obecnie szukamy osoby na stanowisko:
MIASTO Kraków
Nr ref.: 15070
Zakres obowiązków:
  • Tworzenie dedykowanych rozwiązań dla naszych Klientów,
  • Testowanie i utrzymanie tworzonych rozwiązań,
  • Współpraca z zespołem projektowym,
  • Wsparcie mniej doświadczonych członków zespołu,
  • Projektowanie oraz tworzenie nowych i rozwijanie aktualnych rozwiązań,
  • Implementacja i wdrażanie rozwiązań,
  • Bieżąca obsługa tworzonych systemów.
Wymagania:
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość Ruby on Rails, MariaDB, MySQL, BootStrap, GIT, SAAS,
  • Umiejętność pisania testów,
  • Chęć rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • Otwartość i pozytywne nastawienie,
  • Chęć ciągłego rozwijania umiejętności,
  • Umiejętności komunikacyjne niezbędne do prawidłowej komunikacji w zespole,
  • Język angielski na poziomie dobrego rozumienia dokumentacji technicznej,
  • Umiejętność planowania zadań, organizacji pracy.

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość PostgreSQL,RSpec, HAML.
Oferujemy:
  • Pracę w młodym zespole przy wyjątkowych projektach, w dynamicznie, rozwijającej się firmie działającej na rynku nowych technologii,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Niekorporacyjne środowisko pracy,
  • Wewnętrzne szkolenia,
  • Elastyczne godziny pracy (możliwość częściowej pracy zdalnej),
  • Doskonałą kawę, herbatę, wodę i inne napoje - bez ograniczeń.
W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883" Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana 3a/21 do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/iż administratorem moich danych jest TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana 3a/21 oraz że moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.
TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118