Zobacz więcej ofert pracy

Programista Ruby on Rails

Exorigo-Upos sp. z o.o.
Gliwice
praca stacjonarna
2436 dni temu

Grupa Exorigo-Upos jest dostawcą kompleksowych rozwiązań IT, wspiera technologicznie sklepy i sieci handlowe oraz firmy i instytucje z takich sektorów jak bankowość, ubezpieczenia i produkcja. To polska firma z międzynarodowym zasięgiem, działająca na rynku od ponad dwudziestu lat.

Miejsce pracy: Gliwice
Główne zadania:
  • Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za utrzymanie i rozbudowę aplikacji softwarowej.
Oczekiwania:
  • Przynajmniej 1rok doświadczenia w projektach Ruby on Rails
  • Biegłość w technologiach internetowych (HTML5, CSS3, JavaScript)
  • Dobra znajomość przynajmniej jednego systemu kontroli wersji
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia;
  • Elastyczne godziny pracy umożlwiające połączenie nauki z pracą. Miejsce pracy blisko uczelni. ( 1,5 km);
  • Zaawansowane technologicznie projekty prowadzenie dla uznanych firm polskich i zagranicznych;
  • Możliwość rozwoju we współpracy z najwyższej klasy expertami, dzielenie się wiedzą w ramach naszych wewnętrznych centrów kompetencji;
  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z benefitami lub długofalowy kontrakt B2B;
  • Samodzielność – osoby ceniące samorozwój przy odpowiednim wsparciu kadry managerskiej mają możliwość wpływu na sposób wykonywania pracy;
  • Doskonałą atmosferę, którą tworzymy na co dzień oraz na spotkaniach integracyjnych, strefa relaxu wyposażona w konsole, piłkarzyki, hamaki miękkie pufy itp.
Osoby zainteresowane zgłoszeniem swojej kandydatury prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest Exorigo-Upos Sp. z o.o. (ul. Kolejowa 5/7 01-217 Warszawa).Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Osoby zainteresowane udziałem w innych procesach rekrutacyjnych Grupy Exorigo - Upos prosimy o dopisanie w CV dodatkowej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb kolejnych rekrutacji przeprowadzanych przez Exorigo –Upos Sp. z o.o.(ul. Kolejowa 5/7 01-217 Warszawa)zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.