Zobacz więcej ofert pracy

Programista Systemów Automatyki

Horyzont Doradztwo Personalne
Katowice
praca stacjonarna
2381 dni temu

Nasz Klient to polska, innowacyjna firma zajmująca się projektowaniem maszyn i automatyzacją procesów produkcyjnych. Istnieje na rynku od ponad 25 lat, zatrudnia kilkadziesiąt osób i cieszy się dobrą opinią wśród swoich Klientów. Działa w systemie order to project dlatego oferowane urządzenia, linie i cała automatyka to głównie prototypy i rozwiązania dedykowane. Odbiorcami usług są Klienci z min.: branży przeróbki plastycznej, obróbki cieplnej, hutnictwa czy szeroko rozumianej organizacji procesu technologicznego. W związku z tym, że są oni ulokowani głównie na terenie aglomeracji śląskiej delegacje zdarzają się rzadko i zajmują przeciętnie od 5 do 7 dni w kwartale. Jest to więc dobra praca dla osób znużonych częstymi wyjazdami i rozłąką z rodziną.

Miejsce pracy: Katowice
Nr Ref.: 3609/2017/PR

Zadania:

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za diagnozowanie potrzeb Klienta w zakresie rozwiązań związanych z automatyką. Przełożenie ich na projekt, a następnie realizację, wdrożenie i nadzór serwisowy. Oczywiście w zależności od potrzeb i stopnia skomplikowania zadania będzie miała wsparcie w silnym i zgranym zespole.

Wymagania:

Sądzimy, że aby podołać wyzwaniu trzeba:

Posiadać wykształcenie wyższe techniczne (o specjalnościach: mechanika, mechatronika, automatyka, robotyka lub podobne),
Mieć kilkuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Programisty Automatyka, Automatyka, Robotyka itp.,
Doświadczenie przy realizacji projektów związanych z automatyzacją procesów. Przede wszystkim jednak trzeba być osobą ciekawą świata i ludzi. Posiadającą umiejętność łatwego komunikowania się z innymi. Szukamy kogoś, kto lubi to co robi i chce się rozwijać.

Oferujemy:

Osoba zatrudniona będzie miała okazję do tego by pracować w bardzo dobrym zespole inżynierskim, przy ciekawych projektach. W firmie stabilnej, respektującej kodeks pracy i pracujących ludzi.

W przypadku pytań informacji dodatkowych udziela Bartosz Nestorowicz pod nr.: +48 603 17 94 63.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności w zakresie agencji zatrudnienia - wpis pod numerem 14300.

Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o.
ul. Zwycięstwa 16/18/16
44-100 Gliwice
tel 032 775 57 12
www.horyzont.pl