Najnowsze oferty pracy

  • Developer IT - Programista

    GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    Gdański Uniwersytet Medyczny realizuje projekt Interdyscyplinarnego Pomorskiego Centrum Medycyny Cyfrowej (IP_CMC). Przez najbliższe kilka lat GUMed planuje zmienić świat medycyny cyfrowej. Szukamy osoby będącej spoiwem łączącym świat IT i medycznych badań naukowych, a to wszystko w...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista usług internetowych

Gridpocket Systems S.A.
Koszalin
praca stacjonarna
2725 dni temu

Ogłoszenie numer: 1366829, z dnia 2016-11-07

GridPocket Systems Spółka Akcyjna w Gdańsku

Młoda i dynamiczna firma, oferująca innowacyjne rozwiązania internetowe dla energetyki, rozwijająca się we Francji, Polsce i Europie,  poszukuje kandydatów/ tki do pracy w międzynarodowej ekipie i nowym projekcie europejskim realizowanym przez konsorcjum kilkunastu firm i uczelni europejskich z Francji, Anglii, Włoch, Niemiec i Polski.

Miejsce pracy: Koszalin

Opis stanowiska

  • Programista usług internetowych  (junior / senior / szef projektu)
  • Praca w Koszalinie i/ lub telepraca – cały etat lub część etatu
  • Praca w międzynarodowej grupie na odległość (codzienne spotkania internetowe z całą ekipą, regularne podróże do Francji i innych krajów)

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub podobne (ukończone lub student ostatniego roku)
  • Wskazane 3 letnie doświadczenie informatyczne (portfolio, referencje, realizacje, certyfikaty)
  • Znajomość języków programowania (Python, Javascript, HTML), ponadto plusem znajomość NodeJS, systemów baz danych SQL, MongoDB
  • Praca w Linux. Potrzebne doświadczenie w Application programming interface (API REST), plusem praktyka w zarządzaniu projektami (Gantt, Scrum/Agile)
  • Komunikatywna znajomość jęz. angielskiego  - współpraca międzynarodowa
  • Mile widziana znajomość jęz. francuskiego
  • Dyspozycyjność - gotowość do wyjazdów służbowych do Francji i innych krajów
  • Samodyscyplina, odpowiedzialność, bycie zorganizowanym, samo-motywacja, komunikatywność

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę już w 2016 roku
  • Projekt trwa 3 lata. Możliwość dłuższej umowy i rozwoju w zależności od wyników
  • Warunki płacy stosowne do kwalifikacji i walorów kandydata / kandydatki