• Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Obsługi Stron Internetowych

    Medicover Sp. z o.o.   Warszawa, Al. Jerozolimskie 96    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie
    3 dni
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Wsparcie zespołu w utrzymaniu i rozwoju stron internetowych w oparciu o HTML, CSS w platformach Wordpress, Edito itp; Obsługa wizytówek Centrów Medycznych w Google My Business i odpowiadanie na opinie klientów; Analiza statystyk i wyników...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista-Webmaster

Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi
Łódź
praca stacjonarna
2479 dni temu

Ogłoszenie numer: 1697231, z dnia 2017-07-06

poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

  • Zakres obowiązków:
  • Tworzenie aplikacji WWW
  • Tworzenie aplikacji mobilnych
  • Współpraca z administratorami serwerów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe na kierunku Informatyka (również studenci ostatnich lat studiów)
  • Znajomość języka PHP lub C#
  • Doświadczenie w tworzeniu sewisów WWW w oparciu o CMS (Drupal, Wordpress, Joomla)
  • Znajomość HTML/HTML5 i CSS2/CSS3
  • Znajomość JavaScript i notacji JSON
  • Przynajmniej podstawowa znajomość języka SQL oraz produktów bazodanowych
  • Umiejętność pracy w warunkach presji czasowej (terminowość wykonania zadania)
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność i umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej.
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość biblioteki JQuery, AngularJS, wzorca MVC, REST oraz zagadnień związanych z podstawowym administrowaniem bazami danych

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego m.in. poprzez wsparcie w poszerzaniu kompetencji zawodowych, kontakt z najnowszymi technologiami wytwarzania oprogramowania
  • Motywującą atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole oraz możliwość rozwoju osobistego
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace w dziale IT oraz elastyczny czas pracy.