Zobacz więcej ofert pracy

Programista Xamarin

New-Invest
Katowice
praca stacjonarna
2387 dni temu

New-Invest jest certyfikowaną agencją doradztwa personalnego, która specjalizuje się w rekrutacjach z branży IT. Obecnie dla naszego Klienta, firmy informatycznej, specjalizującej się w tworzeniu i wdrażaniu rozwiązań webowych dla biznesu poszukuje specjalistów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Wynagrodzenie: 4000-6000PLN netto

Opis: Dla naszego Klienta firmy, która zajmuje doradztwem operacyjnym i optymalizacją procesów. Pracującej w oparciu o autorskie rozwiązanie IT z zakresu SFA/ FFM/ CRM  a także Microsoft BI poszukujemy kandydatów na stanowisko: Programista Xamarin

Wymagania:

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych
  • Znajomość środowiska Xamarin.Forms
  • Opublikowane oraz stworzone minimum 3 aplikacje w GooglePlay
  • Stosowanie zasad programowania obiektowego
  • Zrozumienie architektury klient-serwer
  • Umiejętność korzystania z webservice

Obowiązki:

  • Praca przy nowym projekcie
  • Tworzenie mobilnej wersji aplikacji
  • Ścisła współpraca z programistami PHP i integracja w oparciu o webservice

Oferujemy:

  • Wybór formy zatrudnienia (umowa o pracę, zlecenie, B2B)
  • Możliwość szefowania w dużym i rozwojowym projekcie
  • Możliwość ciekawej i twórczej pracy
  • Elastyczne godziny pracy/6-22
  • Stałe zatrudnienie w stabilnej firmie z przyjazną atmosferą
  • Optymalne połączenie doświadczeń korporacyjnych z efektywnym podejściem
  • Bezpłatny parking
  • Przy B2B - płatny urlop/chorobowe
  • Pracę w zespole 5 programistów
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.