Project Engineering Manager (Energetyka)

Hays Poland

Łódź

789 dni temu

Project Engineering Manager (Energetyka)
Łódź
Project Engineering Manager (Energetyka)
Łódź
Nr Ref.: 1069905

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.Twoja następna firma

Międzynarodowa organizacja o rozpoznawalnej marce, ceniony pracodawca dostawca usług oraz produktów w obszarze energetyki oraz innych gałęzi przemysłu.

Twoje następne stanowisko

Kandydat zatrudniony na tym stanowiska będzie odpowiedzialny za koordynację prac zespołów projektowych, techniczne doradztwo dla klienta, partnerów czy podwykonawców, współpracę z Kierownikiem Projektu. Project Engineering Manager będzie miał również za zadanie monitorowanie postępów w realizacji działań projektowych w różnych dziedzinach, aby zapewnić wykonanie na czas działań inżynieryjnych oraz przygotowanie i wdrożenie planów naprawczych.Osoba na tym stanowiska koordynuje obieg dokumentacji technicznej oraz będzie odpowiedzialna za komunikację z instytucjami państwowymi.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Od Kandydatów oczekujemy wykształcenia mechanicznego oraz co najmniej 5 lat doświadczenia na stanowisku Projektanta Wiodącego/Generalnego Projektanta lub podobnym stanowisku w branży energetycznej oraz rozległej wiedzy technicznej z zakresu planowania i polskiego prawa budowlanego czy energetycznego. Dodatkowo wymagana jest samodzielność, dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, zdolność do pracy pod presją czasu, zachowania dyskrecji oraz wielozadaniowość. Bardzo dobra znajomość pakietu MS OFFICE oraz języka angielskiego jest na tym stanowisku niezbędna.

Co zyskujesz?

Możliwość pracy z najlepszymi specjalistami w branży na prestiżowych projektach. Profesjonalne środowisko pracy, atrakcyjne wynagrodzenie i możliwości rozwoju.


Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


Poznaj stanowisko: Kierownik Projektu

Kierownik projektu jest to osoba najbardziej odpowiedzialna za powstanie i efekt końcowy wyznaczonego projektu, czyli planuje, harmonogramuje, dba o realizację i kontroluje zadania potrzebne do osiągnięcia ostatecznego celu projektu. Warto podkreślić, iż zakres obowiązków tego pracownika w głównej mierze zależy od projektu, m.in. jest to.: zarządzanie projektem, od pomysłu do gotowego produktu, zarządzanie zespołem ...
Kierownik Projektu Praca Kierownik Projektu

Rekrutują z Praca.pl