Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

dziś

Kadra zarządzająca, Księgowość / Audyt / Podatki

łódzkie, Łódź

dziś

Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta

łódzkie, Łódź

wczoraj

Kadra zarządzająca, Marketing / Reklama / PR

łódzkie

wczoraj

Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta

łódzkie, Łódź, Zgierz, Ozorków, Zduńska Wola
Menedżer Zespołu Sprzedaży Klient portalu Praca.pl

wczoraj

Finanse / Bankowość, Kadra zarządzająca

łódzkie, Łódź, Zgierz, Ozorków

Project Engineering Manager (Energetyka)- Ogłoszenie archiwalne

Praca Hays Poland / Energetyka / Elektronika / Kadra zarządzająca / łódzkie / Łódź

Project Engineering Manager (Energetyka)
Łódź
Project Engineering Manager (Energetyka)
Łódź
Nr Ref.: 1069905
HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.

Twoja następna firma

Międzynarodowa organizacja o rozpoznawalnej marce, ceniony pracodawca dostawca usług oraz produktów w obszarze energetyki oraz innych gałęzi przemysłu.

Twoje następne stanowisko

Kandydat zatrudniony na tym stanowiska będzie odpowiedzialny za koordynację prac zespołów projektowych, techniczne doradztwo dla klienta, partnerów czy podwykonawców, współpracę z Kierownikiem Projektu. Project Engineering Manager będzie miał również za zadanie monitorowanie postępów w realizacji działań projektowych w różnych dziedzinach, aby zapewnić wykonanie na czas działań inżynieryjnych oraz przygotowanie i wdrożenie planów naprawczych.Osoba na tym stanowiska koordynuje obieg dokumentacji technicznej oraz będzie odpowiedzialna za komunikację z instytucjami państwowymi.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Od Kandydatów oczekujemy wykształcenia mechanicznego oraz co najmniej 5 lat doświadczenia na stanowisku Projektanta Wiodącego/Generalnego Projektanta lub podobnym stanowisku w branży energetycznej oraz rozległej wiedzy technicznej z zakresu planowania i polskiego prawa budowlanego czy energetycznego. Dodatkowo wymagana jest samodzielność, dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, zdolność do pracy pod presją czasu, zachowania dyskrecji oraz wielozadaniowość. Bardzo dobra znajomość pakietu MS OFFICE oraz języka angielskiego jest na tym stanowisku niezbędna.

Co zyskujesz?

Możliwość pracy z najlepszymi specjalistami w branży na prestiżowych projektach. Profesjonalne środowisko pracy, atrakcyjne wynagrodzenie i możliwości rozwoju.


Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl