Project Manager / Kierownik Projektu

EPCM Executive Search

Poznań

10 dni temu

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w wiodących firmach z branży budowlanej oraz nieruchomości. Koncentrujemy się na takich obszarach jak branża deweloperska, nieruchomości, budownictwo, projektowanie i architektura oraz usługi konsultingowe. Jesteśmy partnerem biznesowym dla wiodących organizacji na rynku. Budując relacje z Kandydatami, bazujące na otwartości i zaufaniu, rozpatrujemy potencjał każdej osoby zarówno pod kątem wszystkich prowadzonych rekrutacji oraz przyszłych potrzeb naszych Klientów.

Rekrutacja dla wiodącej firmy deweloperskiej. Obecnie w związku z kolejnymi projektami poszukujemy Kierownika Projektu z doświadczeniem w prowadzeniu na stanowisku Kierownika Projektu przy inwestycjach związanych z przemysłem lub retailem – obiekty wielkopowierzchniowe.

Miejsce pracy: Poznań
OPIS STANOWISKA
  • Prowadzenie projektów inwestycyjnych związanych z budownictwem komercyjnym / przemysłowym
  • Koordynowanie projektu i odpowiedzialność za jego przebieg zgodnie z wymaganiami firmy na wszystkich etapach
  • Koordynowanie przygotowawczej i etapu budowlanego
  • Wybór GW
  • Tworzenie budżetów oraz harmonogramów potrzebnych do prawidłowego przebiegu inwestycji
  • Nadzór nad pracami wykonawców
  • Nadzór nad obiorami końcowymi oraz współpraca z najemcami
  • Współprowadzenie i czynne uczestnictwo w budowlanych naradach koordynacyjnych, mających na celu nadzór nad jakością wykonywanych prac
WYMAGANIA WOBEC KANDYDATÓW/EK
  • Wykształcenie wyższe - Budownictwo lub Architektura
  • Doświadczenie minimum kilkuletnie w prowadzeniu inwestycji na stanowisko Kierownika Projektu
  • Bardzo dobra znajomość prawa budowlanego i etapów procesu inwestycyjnego
  • Umiejętność zarządzania zespołem podwykonawców i własnym
  • Doświadczenie w przygotowywaniu budżetów i harmonogramów projektu a także przetargów
  • Nastawienie na jakość wykonywanej pracy
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
  • Rzetelność, skrupulatność, dobra organizacja pracy własnej i zespołu
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne
OFERTA
  • Pełna wyzwań pasjonująca praca po stronie dewelopera
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Samochód służbowy również do celów prywatnych
  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie
  • Narzędzie służbowe – laptop, telefon, etc
  • Praca w gronie profesjonalistów i ekspertów na rynku nieruchomości

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w wiodących firmach z branży budowlanej oraz nieruchomości. W swoim doświadczeniu mamy zrealizowane procesy rekrutacyjne na takie stanowiska jak CEO, Branch Director, Business Development Director, Development Director, Technical Director, Operations Director, Project Director, Development Manager, Project Manager, Facility Manager, Site Manager, Works Manager, Site Engineer, Senior Architect, Team Leader, Project Consultant, Senior Design Engineer, Senior Consultant, etc. Koncentrujemy się na takich obszarach jak branża deweloperska, nieruchomości, budownictwo, projektowanie i architektura oraz usługi konsultingowe. Prowadzimy rekrutacje na terenie całego kraju, a także mamy doświadczenie w rekrutacjach zagranicznych.

Poznaj stanowisko: Kierownik Projektu

Kierownik projektu jest to osoba najbardziej odpowiedzialna za powstanie i efekt końcowy wyznaczonego projektu, czyli planuje, harmonogramuje, dba o realizację i kontroluje zadania potrzebne do osiągnięcia ostatecznego celu projektu. Warto podkreślić, iż zakres obowiązków tego pracownika w głównej mierze zależy od projektu, m.in. jest to.: zarządzanie projektem od pomysłu do gotowego produktu, zarządzanie zespołem ...
Kierownik Projektu Praca Kierownik Projektu